Base de Dades Espectacles de Catalunya
Cercar
« Anterior |
1 - 10 de 78
|
Següent »
Resultados de la búsqueda
Ballarí : Rocamora, Valentí; Rubirola, Anna; Campos, Fátima; Busquet, Sònia . Coreògraf : Busquet, Sònia; Rubirola, Anna; Rocamora, Valentí . Companyia : Restos de Serie . Il·luminació : Sánchez, Rosa . So : Ferrer, Miquel; Moras, Héctor .
Temporada: 1999/00;
Estrena:
Mercat.
(Sitges).
Sitges Teatre Internacional (31a : 2000). Cicle Endansa.
06/06/2000.
Ballarí : Muntaner, Mònica; Calvitti, Viviane; Hernández, Lipi . Coreògraf : Hernández, Lipi . Companyia : Las Malqueridas . Escenografia : Canosa, Lali . Il·luminació : Boya, Memé; Abir, Mingo . Vestuari : Pastor, Rocío; Casquete, Nieves .
Temporada: 1998/99; 1999/00;
Estrena:
Plaça dels Àlbers.
(Tàrrega).
Fira de Teatre al Carrer (18a : 1998 : Tàrrega).
11/09/1998.
Companyia : Lanònima Imperial .
Temporada: 2000/01;
Estrena:
Teatre Bartrina.
(Reus).
18/11/2000.
Ballarí : Mizaikoff, Lilli; Beil, Peter . Coreògraf : Beil, Peter . Companyia : Independance .
Temporada: 1998/99; 1999/00;
Estrena:
Auditori del Centre Cultural de les Corts.
(Barcelona).
14/05/1999.
Ballarí : Salas, Ricardo; Rey, Pedro del; Malagarriga Rosselló, Roser . Coreògraf : Malagarriga Rosselló, Roser; Rey, Pedro del; Salas, Ricardo . Companyia : General Eléctrica d'Espectacles . Direcció : Gómez, Sònia . Escenografia : General Eléctrica d'Espectacles . Il·luminació : Alcrudo, Javier . Producció : Alzueta, Laia .
Temporada: 1999/00; 2000/01; 2001/02;
Estrena:
Mercat.
(Sitges).
Sitges Teatre Internacional (31a : 2000). Cicle Endansa.
05/06/2000.
Ballarí : Artacho, Lucía; Sant, Sílvia; Oliver, Maria Antònia . Compositor/a : Noble, Steve . Coreògraf : Oliver, Maria Antònia . Companyia : Companyia de Dansa Mariantònia Oliver . Direcció : Salgado, Kike; Oliver, Maria Antònia . Escenografia : Ferré, Jordà . Il·luminació : Paré, Gabriel . So : Salgado, Kike; Guerrero, Daniel . Vestuari : Cal, Maria .
Temporada: 1998/99; 1999/00;
Estrena:
Centre Cultural La Casa Elizalde.
(Barcelona).
01/03/1999.
Companyia : Mar Medina .
Temporada: 2000/01;
Estrena:
Rambla Prim.
(Barcelona).
Perpetracions. Dansa Contemporània a l'Espai Urbà.
22/10/2000.
Coreògraf : Noone, Thomas . Companyia : Thomas Noone Dance . Il·luminació : Noone, Thomas .
Temporada: 1999/00;
Estrena:
Teatre Adrià Gual.
(Barcelona).
Dansa a l'Institut.
23/03/2000.
Coreògraf : Rubí, Roser; Vendrell, Jordà . Companyia : CiaRT-dansa .
Temporada: 1995/96; 1999/00;
Estrena:
Plaça Àlbers.
(Tàrrega).
Fira de Teatre al Carrer (15a : 1995 : Tàrrega).
09/09/1995.
Ballarí : Mesa, Olga . Coreògraf : Mesa, Olga . Companyia : Compañía Olga Mesa; X Festival La Alternativa 99 de Madrid . Il·luminació : Guerrero, Daniel . So : Guerrero, Daniel . Vestuari : Cervigón, Bernardino . Producció : Mesa, Olga; Guerrero, Daniel .
Temporada: 1999/00;
Estrena:
Mercat.
(Sitges).
Sitges Teatre Internacional (31a : 2000). Cicle Endansa.
09/06/2000.