Coreògraf : Galván, Israel . Direcció : Galván, Israel . So : León, Pedro . Producció : IGalván Company . Ballarí : Galván, Israel . Temporada: 2022/23; Estrena:
Mirador.
(Peralada).
Festival Castell de Peralada (37è : 2023).
01/08/2023.
Coreògraf : Oulouy, Nicol . Producció : Africa Moment; Terrassa Arts Escèniques; Departament de Cultura de la Generalitat de Catalunya . Ballarí : Oulouy, Nicol . Temporada: 2022/23; Estrena:
Teatre Principal.
(Terrassa).
14/12/2022.
Coreògraf : Companyia de Dansa Mariantònia Oliver . Companyia : Companyia de Dansa Mariantònia Oliver . Direcció : Companyia de Dansa Mariantònia Oliver . Il·luminació : Parodi, Conrado . So : Campos, Juanro . Vestuari : Companyia de Dansa Mariantònia Oliver . Producció : Elclimamola; Teatre Principal de Palma . Ballarí : Cerezo, Maria Lluïsa; Vives, Dolores; Cunill, Maria Àngels; Barceló, Teresa; Freixas, Estrella . Temporada: 2018/19; Estrena:
Mercat de les Flors. Sala Maria Aurèlia Capmany.
(Barcelona).
Festival d'estiu de Barcelona Grec (43è : 2019).
29/07/2019.
Autor/a : Villanueva Mir, Marc . Compositor/a : Del Río, Yves . Direcció : Guerrero, Javier . So : Del Río, Yves . Vestuari : Malahierba . Producció : Muñoz, Brisa; Festival Grec; Festival Grec de Barcelona . Ballarí : Mesa, Joel; Sanz, Julia; Tato, Paula; Bosch, Claudia; Roncero, Carlos . Temporada: 2018/19; Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival d'estiu de Barcelona Grec (43è : 2019).
14/07/2019.
Autor/a : Fabre, Jan; Olyslaegers, Jeroen . Coreògraf : Fabre, Jan . Companyia : Troubleyn . Direcció : Fabre, Jan . Escenografia : de Cupere, Peter . Il·luminació : Van den Meersschaut, Helmut . So : Buys, Tom . Vestuari : Mielczarek, Kasia . Músic/a : Taeldeman, Dag . Temporada: 2018/19; Estrena:
Teatre Lliure de Gràcia.
(Barcelona).
15/06/2019.
Autor/a : Big Bouncers . Intèrpret : Rubirola, Anna; Colacrai, Cecilia; De Querol, Mireia . Temporada: 2018/19; Estrena:
Mercat de les Flors. Casa de la dansa.
(Barcelona).
11/04/2019.
Coreògraf : Cherkaoui, Sidi Larbi ; Nogal, Lorena; Ekman, Alexander . Companyia : IT Dansa - Jove Companyia de l'Institut del Teatre . Direcció : Allard, Catherine . Il·luminació : Glas López, Albert; Cuenca, Victor . So : García Aguado, Marta . Vestuari : Blasi, Sorne; Selma, Maribel; Ekman, Alexander . Producció : Le trait d'Union . Músic/a : Silva, Carlos . Temporada: 2018/19; Estrena:
Teatre Municipal Cal Bolet.
(Vilafranca del Penedès).
10/02/2019.
Direcció : Peña, Álvaro de la . So : López de los Mozos, Ismael . Producció : La Caldera Centre de Creació de Dansa i Arts Escèniques . Intèrpret : Córdoba, Carrasquilla de . Músic/a : Big Blau Band; Murillo, Mariano; Tomàs, Arnau; Alonso, Edu . Temporada: 2018/19; Estrena:
Diversos espais.
(Barcelona).
19/01/2019.
Direcció : Peña, Álvaro de la . So : López de los Mozos, Ismael . Producció : La Caldera Centre de Creació de Dansa i Arts Escèniques . Músic/a : Susana Torregrosa Quartet; Escola de Músics JPC; The Basement; Dúo Hemiolia . Temporada: 2017/18; Estrena:
Diversos espais.
(Barcelona).
20/01/2018.
Autor/a : Shakespeare, William . Coreògraf : Bouvier, Joëlle . Direcció : Cohen, Philippe; Coves, Manuel . Escenografia : Nicolas, Rémi; Bosson, Jacqueline . Il·luminació : Nicolas, Rémi . Vestuari : Combeau, Philipphe; Bouvier, Joëlle . Ballarí : Le ballet du Grand Théâtre de Genève . Músic/a : Prokófiev, Serguei; Orquestra Simfònica i Cor del Gran Teatre del Liceu . Temporada: 2017/18; Estrena:
Gran Teatre del Liceu.
(Barcelona).
03/11/2017.
Autor/a : López Espinosa, Roser; Noone, Thomas . Producció : Mercat de les Flors; Generalitat de Catalunya . Temporada: 2017/18; Estrena:
Diversos espais.
(Diverses ).
28/09/2017.
Coreògraf : Altunaga, Miguel . Ballarí : Acosta, Carlos . Músic/a : Murcof . Temporada: 2016/17; Estrena:
Auditori Parc del Castell.
(Peralada).
Festival Castell de Peralada (21a : 2007).
17/08/2017.