Base de Dades Espectacles de Catalunya
Cercar
Resultados de la búsqueda
Coreògraf : Carafi, Helga; Sánchez, Montse . Direcció : Baeza, Ramón . Escenografia : Increpación Danza . Vestuari : Increpación Danza . Intèrpret : Carafi, Helga; Sánchez, Montse .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (12è : 2016 : Barcelona).
30/04/2016.
Adaptació : Montserrat, Marc . Coreògraf : Valls, Kanga . Companyia : Kulbik Dance Company . Direcció : Valls, Kanga . Vestuari : Jové, Pep . Suports audiovisuals : Desilence Studio . Producció : Kulbik Dance Company; Mercat de les Flors . Intèrpret : Valls, Kanga . Ballarí : Suárez, Isaac; Orduña, Sergi; López, Kiko; Cabeza, Manel; Ayllón, Susanna .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
30/01/2016.
Autor/a : Selva Bonino, Pietro; Sperotto, Andrea . Producció : Cia. Sugar . Intèrpret : Selva Bonino, Pietro; Sperotto, Andrea .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (12è : 2016 : Barcelona).
30/04/2016.
Autor/a : Gelabert, Cesc; Novarina, Valère; Maicas, Moisès . Traducció : Dufrenoy, Sabine; Soler Horta, Anna . Coreògraf : Gelabert, Cesc . Construcció objecte : Giró, Toni . Il·luminació : Pons, Contxita . Vestuari : Azzopardi, Lydia . Producció : Grec 2016 Festival de Barcelona; Rosas, María; Gelabert Azzopardi Companyia de Dansa . Intèrpret : Gelabert, Cesc .
Temporada: 2015/16; 2017/18;
Estrena:
Teatre Lliure. Sala Fabià Puigserver.
(Barcelona).
Festival d'Estiu de Barcelona Grec (40è : 2016).
08/07/2016.
Ballarí : Pineda, Alberto; Pedraza, Luís Ricardo; Nogal, Lorena; Hierro, Anna; Gimeno, Virgínia; Fruitós, Lluc; Corrales, Daniel . Compositor/a : Ramos, Borja . Coreògraf : Gelabert, Cesc . Direcció : Gelabert, Cesc . Il·luminació : Pons, Contxita; Gelabert, Cesc . Vestuari : Azzopardi, Lydia . Suports audiovisuals : Morató, Jordi; Lacuesta, Isaki . Producció : Mediapro; Rosas, María; Teatre Nacional de Catalunya; Fundació FC Barcelona; Companyia Gelabert Azzopardi . Intèrpret : Orquestra de Cambra de l'ESMUC .
Temporada: 2014/15; 2015/16;
Estrena:
Teatre Nacional de Catalunya. Sala Tallers.
(Barcelona).
22/01/2015.
Compositor/a : Yoshii, Shogo; Woojae Park; Lloyd, Johnny ; Cherkaoui, Sidi Larbi . Coreògraf : Cherkaoui, Sidi Larbi . Escenografia : Sorgeloos, Herman . Il·luminació : Schuyesmans, Krispijn . So : Verbeeck, Jef . Producció : Eastman . Intèrpret : Cherkaoui, Sidi Larbi . Ballarí : Thomé, Fabian; Lloyd, Johnny ; Jourde, Dimitri; Twoface . Músic/a : Woojae Park; Yoshii, Shogo; Datta, Soumik .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
Mercat de les Flors. Sala Maria Aurèlia Capmany.
(Barcelona).
14/01/2016.
Autor/a : Llopis, Norberto; Úrculo, Luis; Wilhel, Bernhard . Direcció : La Dirección . Producció : El Graner; Festival SÂLMON< ; Dutor, Jorge; Mont de Palol, Guillem . Intèrpret : Mont de Palol, Guillem; Dutor, Jorge .
Temporada: 2016/17;
Estrena:
Mercat de les Flors. Sala Maria Aurèlia Capmany.
(Barcelona).
SÂLMON< Dance European Talents Upstream < (5è : 2016 : Barcelona).
04/12/2016.
Autor/a : Cia. Vero Cendoya; Galeano, Eduardo . Compositor/a : Madau, Adele . Coreògraf : Cendoya, Vero . Companyia : Cia. Vero Cendoya . Direcció : Cendoya, Vero . Il·luminació : Kuchinow, Sylvia . Vestuari : Palma, Kike; Muñoz, Ester; Calvitti, Viviane . Producció : Cia. Vero Cendoya; Fira de Teatre al Carrer de Tàrrega; El Graner . Intèrpret : Fiol, Miquel; Santiago Coderch, Alik; Nieto, Adrián; Cham, Babou; La Torre, Gastón; Moragas Cendoya, Matilda; Moragas Cendoya, Mateu; Molina Johanson, Zoe; López, Jon; Zerpa, Reynaldo . Ballarí : Campo, Xaro; Anglada, Sarah; Halford, Tina; Tafur, Laia; Sánchez, Dory; Johanson, Linn . Músic/a : Sambatu; Rovira, Laia; Camps, Gràcia; Martínez, Andrea; Zanzu, Elena .
Temporada: 2015/16; 2017/18; 2018/19;
Estrena:
Pla del dipòsit.
(Tàrrega).
Fira de Teatre al Carrer (37a : 2017 : Tàrrega).
11/09/2015.
Coreògraf : Vilar, Laura; Barcelona, Miquel . Producció : Cia. Vbuit8 . Intèrpret : Vilar, Laura; Barcelona, Miquel .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (12è : 2016 : Barcelona).
30/04/2016.
Coreògraf : Levi, Marcela; Russo, Lucía . Direcció : Levi, Marcela; Russo, Lucía . Il·luminació : Giuntini, Isadora ; Capella, Andrea; Costa, Tamires . Vestuari : Stroher, Paula . Producció : Iberescena/Funarte; Improvável Produções . Intèrpret : Russo, Lucía; Cavalcante, Joao Victor; Gaya, Ícaro; Cordovez, Gabriela ; Passi, Daniel; Machado, Luan .
Temporada: 2016/17;
Estrena:
Mercat de les Flors. Sala Pina Bausch.
(Barcelona).
SÂLMON< Dance European Talents Upstream < (5è : 2016 : Barcelona).
01/12/2016.
Direcció : Rodríguez, Manuel . Il·luminació : Salvà, Xesca . Vestuari : Nieto, Moisés . Intèrpret : Rodríguez, Manuel .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (12è : 2016 : Barcelona).
30/04/2016.
Adaptació : Marckson, Andy . Coreògraf : Sarli, Guido . Direcció : Sarli, Guido . Il·luminació : Home Homeman . Vestuari : Sarli, Guido . Suports audiovisuals : Mandelli, Jack . Producció : Lalavanderia . Intèrpret : D'Angelo, Ares .
Temporada: 2016/17;
Estrena:
Teatre Bartrina.
(Reus).
22/10/2016.