Base de Dades Espectacles de Catalunya
Cercar
Resultados de la búsqueda
Ballarí : Gómez, Robert; Lee, Paul; Keskinen, Annamari; Macquet, Arnaud; Miró, Raquel; Muñoz, Paloma; Albanese, Sílvia; Nogal, Lorena; Badalamenti, Gaetano; Perela, Loïc; Vermijs, Rocco; Enrich, Sara; Guiu Sagarra, Núria; García Font, Miquel . Músic/a : Mercader, Nan . Adaptació : Gutiérrez, José Antonio ("Guti") . Compositor/a : Mozart, Wolfgang Amadeus; Vivaldi, Antonio; Martínez Ñoño, Antonio . Coreògraf : Baeza, Ramón; Ivgi, Uri; Sánchez, Montse; Naharin, Ohad; Kylián, Jirí . Companyia : IT Dansa - Jove Companyia de l'Institut del Teatre . Direcció : Allard, Catherine; Sánchez, Montse; Baeza, Ramón . Escenografia : Naharin, Ohad; Kylián, Jirí . Il·luminació : Naharin, Ohad; Barratxina, Peni; Caboort, Joop; Kurth, Alex . Vestuari : Ivgi, Uri; Increpación Danza; Naharin, Ohad; Kylián, Jirí .
Temporada: 2005/06; 2006/07;
Estrena:
Teatre Ovidi Montllor.
(Barcelona).
Festival de Barcelona Grec (30a : 2006).
29/06/2006.
Autor/a : Genet, Jean . Traducció : Maicas, Moisès . Coreògraf : Margarit, Àngels . Companyia : Teatre Invisible . Direcció : Guerrero, Manuel; Maicas, Moisès . Escenografia : Duran, Pep . Vestuari : Duran, Pep . Intèrpret : Lecina, Quim . Ballarí : Palau, Joan . Músic/a : Comelade, Pascal .
Temporada: 1995/96;
Estrena:
Teatre Ovidi Montllor.
(Barcelona).
09/04/1996.
Ballarí : Rosa Villalon, Arvin Manuel de la; Biang Daculog, Zenia . Músic/a : Banawag Damagon, Saturnino; Dongail Domling, Jason; Gayagay Gayao, Manuel; Eyadan Salidao, Delfin; Kubao Felipe Jr., Jose Marie; Damagon Sokkong, Benicio . Companyia : Gatud Cultural Troupe . Direcció : Damagon Sokkong, Benicio .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
Teatre Ovidi Montllor.
(Barcelona).
Festival Àsia (5a : 2006 : Alcalá de Henares / Barcelona / Madrid).
16/09/2006.
Ballarí : Gómez, Robert; Kerremans, Jori; Dahlin, Dan-Erik; Hierro, Anna; Altés, Anna; Asensio, Imma; Badalamenti, Gaetano; Bergadà, Eulàlia; Angelo, Ares d'; Keskinen, Annamari; Kim, Hyung-Bo; Nogal, Lorena; Merlos, Estela; Macquet, Arnaud; Sarli, Guido; Lev, Yuval; Albanese, Sílvia; Coll, Guillermina; Meerendonk, Mathilde van de ; Guiu Sagarra, Núria . Compositor/a : De Lacour, Marcelle; Simone, Nina; Painkiller; Autechre; Scorn; Pitch Shifter; Flugschädel; Fear Factory; Balagué, Ramón; Ros, Edmundo; Vivaldi, Antonio . Coreògraf : Stromgren, Jo; Bonachela, Rafael; Ekman, Alex . Companyia : IT Dansa - Jove Companyia de l'Institut del Teatre . Direcció : Allard, Catherine . Il·luminació : Stromgren, Jo; Kurth, Alex; Degira Tècnics; Azorín, Paco . So : Degira Tècnics . Vestuari : garnier, Catherine; Selma, Maribel; Spastor; Comella, Uia . Producció : Miñana, Mireia . Músic/a : Silva, Carlos .
Temporada: 2006/07; 2007/08;
Estrena:
Teatre Ovidi Montllor.
(Barcelona).
Festival de Barcelona Grec (31a : 2007).
26/07/2007.
Músic/a : Kohatsu; Tkachenko, Elena . Ballarí : Cobos, Olga; Mika, Peter; Cobos, Jesús; Silva, Glaub Charles da; Rodríguez, Sònia; Salas, Manel . Compositor/a : Lioudine, Maxim . Coreògraf : Mika, Peter; Cobos, Olga . Companyia : Festival Grec de Barcelona; CobosMika Company . Direcció : Cobos, Olga; Mika, Peter . Escenografia : Mika, Peter; Fuentes, Jorge . So : Fuentes, Jorge . Vestuari : Wayne, Chidy . Suports audiovisuals : Sangeon, Pedro . Producció : Benages, Estefania .
Temporada: 2005/06; 2006/07;
Estrena:
Teatre Ovidi Montllor.
(Barcelona).
Festival de Barcelona Grec (30a : 2006).
06/07/2006.