Base de Dades Espectacles de Catalunya
Cercar
« Anterior |
1 - 10 de 15
|
Següent »
Resultados de la búsqueda
Compositor/a : Pinchen, Jim . Coreògraf : Noone, Thomas . Companyia : Cia. Thomas Noone Dance . Direcció : Noone, Thomas . Escenografia : Glaenzel, Max . Il·luminació : Ström, Jimmy . Producció : Mercat de les Flors; L'Estruch . Ballarí : Sansalvador, Pablo; Arozena, Javier G.; Forteza, Jerónimo; Güell, Gemma; Tirabassi, Eleonora; Porrelli, Pierfrancesco; Benzal, Jesús; Barral, Alba .
Temporada: 2017/18; 2018/19;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (13è : 2017 : Barcelona).
08/12/2017.
Coreògraf : Bigas, Quim . Companyia : Cia. Hotel Col·lectiu Escènic . Ballarí : Gómez, Roberto; Hierro, Anna; López, Èlia; Nogal, Lorena .
Temporada: 2018/19;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
24/05/2019.
Coreògraf : Muñoz, Paloma . Companyia : Cia. Siberia . Direcció : Muñoz, Paloma . Il·luminació : Ortiz, Jaume . Vestuari : Diéguez, Laura . Intèrpret : Klein, Raquel; Enrich, Sara; Lliteras, Laura; Rubio, Amanda; Navarra, Núria .
Temporada: 2017/18;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (13è : 2017 : Barcelona).
27/01/2018.
Compositor/a : Caldo (Barberá, David) . Coreògraf : Barberà, Meritxell; García, Inma . Companyia : Taiat Dansa . Escenografia : Crespo, Luis . Il·luminació : Jiménez, Ramón . So : Caldo (Barberá, David) . Vestuari : Estudio Savage . Producció : López, Diego . Ballarí : González, Cristian; Reolid, Cristina; Arenas, Crisitina; Fernández, Miquel Àngel; López, Jon; Fernández, Víctor; García, Kilian; Rodríguez, Martxel; Mesa, Joel . Músic/a : Caldo (Barberá, David) .
Temporada: 2016/17;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival d'Estiu de Barcelona Grec (41è : 2017).
13/07/2017.
Autor/a : Cia. Iron Skulls . Coreògraf : Iron Skulls Co . Companyia : Cia. Iron Skulls . Direcció : Iron Skulls Co; Barleycorn, Willy . Escenografia : Lopez, Nina . Il·luminació : González, Òscar . Vestuari : Zaguirre, María . Intèrpret : Garrido, Diego; Moisés "Moe"; Plaza, Héctor; Sales, Agnés; Muñoz, Luis; Martín, Facu; Vega, Adrián; Sagrera, Anna .
Temporada: 2017/18;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (13è : 2017 : Barcelona).
20/10/2017.
Coreògraf : Jasmin Vardimon . Companyia : Cia. Jasmin Vardimon .
Temporada: 2017/18;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
10/03/2018.
Autor/a : Cabrera, Enrique . Compositor/a : Cobo, Luis Miguel . Companyia : Aracaladanza . Direcció : Cabrera, Enrique . Escenografia : Sanz, Elisa . Il·luminació : Yagüe, Pedro . Vestuari : Sanz, Elisa . Suports audiovisuals : Luna, Álvaro . Producció : Aracaladanza; Grec 2019 Festival de Barcelona; Teatros del Canal . Ballarí : Mazagatos, Jonatan de Luis; Plaza Húmera, Raquel de la; Brea Salgueiro, Jorge; García Sánchez, Elena; Trueba Toca, Jimena .
Temporada: 2018/19; 2019/20; 2020/21; 2021/22;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival d'estiu de Barcelona Grec (43è : 2019).
09/07/2019.
Companyia : Cia. OtraDanza .
Temporada: 2017/18;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (13è : 2017 : Barcelona).
08/03/2018.
Coreògraf : Gat, Emmanuel . Il·luminació : Gat, Emmanuel . Vestuari : Gat, Emmanuel . Producció : Cia. Emanuel Gat Dance .
Temporada: 2018/19;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
21/03/2019.
Autor/a : Szymura, Karolina; Gat, Emmanuel; Osborne, Genevieve . Coreògraf : Gat, Emmanuel . Il·luminació : Gat, Emmanuel . Vestuari : Gat, Emmanuel; Osborne, Genevieve ; Szymura, Karolina . Intèrpret : Osborne, Genevieve ; Szymura, Karolina . Músic/a : Gat, Emmanuel .
Temporada: 2018/19;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
21/03/2019.