Base de Dades Espectacles de Catalunya
Cercar
Resultados de la búsqueda
Autor/a : Smet, Johan de . Compositor/a : Tétreault, Martín . Coreògraf : Blackburn, Hélène . Companyia : Cia Cas Públic . Direcció : Blackburn, Hélène . Il·luminació : Blackburn, Hélène; B-Beaulieu, Emilie . Producció : Kopergietery; Cia Cas Públic . Ballarí : Kizilca, Seymanur; Miroslavov, Evgeni; Salfamones, Chaz Keith; Serrai, Ramzi; Zambu, Burhan .
Temporada: 2021/22;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
20/03/2022.
Coreògraf : Ovares, Carlos . Direcció : Ovares, Carlos . Il·luminació : Engle, Claude . Vestuari : Ovares, Carlos; Roco, Maria . Ballarí : Ovares, Carlos; Höule, Silvie; Dilley, Carol; Bes, Manolo; Roco, Maria .
Temporada: 1993/94;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
02/06/1994.
Adaptació : Puga, Montse . Compositor/a : Pinchen, Jim . Coreògraf : Noone, Thomas . Construcció objecte : Mello, Andre . Direcció : Noone, Thomas . Il·luminació : Ström, Jimmy . Vestuari : Udina, Marc . Producció : Esteller, Sara; Thomas Noone Dance; SAT . Ballarí : Noone, Thomas .
Temporada: 2018/19;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
20/07/2019.
Adaptació : Montero, David . Coreògraf : Lérida, Juan Carlos . Direcció : Lérida, Juan Carlos . Escenografia : González, Andrés . Il·luminació : Lleixà, Marc . Vestuari : González, Andrés . Suports audiovisuals : Lleixà, Marc . Producció : Associació Creativa Flamenco Empírico; Tanzhaus NRW (Die Werkstatt-Dusseldorf) . Intèrpret : Montero, David . Cantant : Niño de Elche (Contreras Molina, Francisco) . Ballarí : Lérida, Juan Carlos .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
19/12/2015.
Autor/a : Garzón, Verónica; Sun, Junyi; Quiñones, Begoña . Coreògraf : Quiñones, Begoña; Garzón, Verónica . Direcció : Quiñones, Begoña; Garzón, Verónica . Il·luminació : Seoane, Pablo R.; Ferrer, Irene; Martorell, Carlos . So : Martorell, Carlos . Vestuari : Diego, Paola de . Suports audiovisuals : Arnal, Jordi . Producció : Spectare; Centro Coreográfico-Teatros del Canal; Dansa Metropolitana . Ballarí : Sun, Junyi .
Temporada: 2021/22;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
12/11/2021.
Compositor/a : Higgs, Andy; Pinchen, Jim . Coreògraf : Bennet, Lucy; Benstead, Christopher; Inao, Yoshifumi . Companyia : Stopgap Dance Company . Direcció : Bennet, Lucy . Escenografia : Jones, Anna . Il·luminació : Yavrovan, Chahine . Vestuari : Moriling, Rosey ; Jones, Anna . Producció : Sho Shibata . Ballarí : Toole, Dave; Pavia, Chris; Jones, Laura; Butler, Amy; Willdridge, David .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
23/10/2015.
Compositor/a : Montserrat, Arnau; Stravinsky, Igor; Reserva Espiritual d’Occidente . Coreògraf : Muñoz, Carmen . Companyia : Cia. Carmen Muñoz . Direcció : Muñoz, Carmen . Il·luminació : García, Olga . So : Muñoz, Carmen . Vestuari : Piñol, Marta . Suports audiovisuals : Lamas, Wences (Lamas López, Wenceslao) . Cantant : Pura, Pepe de . Ballarí : Muñoz, Carmen .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
30/10/2020.
Direcció musical : Noguer, Martí . Autor/a : Noone, Thomas . Companyia : Cia. Thomas Noone Dance; Noguer, Martí . Direcció : Noone, Thomas . Il·luminació : Lleixà, Marc; Noone, Thomas . Vestuari : Udina, Marc . Producció : Thomas Noone Dance; Mercat de les Flors . Ballarí : Theunissen, Toon; Rigal, Mona Lisa; Razquin, Julia; Pérez, Oscar; Adrianow, Manon; Martí, Berta .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansa Metropolitana.
17/03/2023.
Autor/a : Múcab Dans . Coreògraf : Martínez, Irina . Direcció : Pintó, David . Escenografia : Cabús, Santi . Il·luminació : Llunell, Bernat . Vestuari : Echegaray, Elisa . Ballarí : Martínez, Irina . Músic/a : Laporta, Joan .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
10/04/2021.
Compositor/a : Bach, Johann Sebastian; Mozart, Wolfgang Amadeus; Fauré, Gabriel . Coreògraf : Muñoz, Rosa; Salas, Carles . Companyia : Búbulus Companyia de Dansa . Direcció : Salas, Carles; Muñoz, Rosa . Escenografia : Búbulus Companyia de Dansa . Il·luminació : Corchero, Andrés . Ballarí : Ferran, Toti; Purtí, Joan; Muñoz, Rosa; Salas, Carles; Dorca, Xavier; García, Elena .
Temporada: 1991/92;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival de Tardor de Barcelona (3r : 1991).
06/11/1991.
Ballarí : Pericet, Olga; Doña, Daniel; Flores, Marco . Companyia : Chanta la Mui . Direcció : Pericet, Olga; Doña, Daniel; Flores, Marco . Il·luminació : Pérez, David .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Dansat! Festival de Dansa Contemporània de Sant Andreu (4a : 2007 : Barcelona).
15/04/2007.
Autor/a : Core, Gaston . Coreògraf : Core, Gaston . Companyia : Cia Gaston Core . Direcció : Core, Gaston . Il·luminació : Core, Gaston . So : Nag, Shreyashee . Producció : Sala Hiroshima; Dansa Metropolitana . Ballarí : Basu, Paroma; Hoque Tumanguil, Catherine; DasGupta, Anoushka; Foglietta, Anna; Nag, Shreyashee; Celdran, Margaux; Aguirre Moral, Diana; Nathani Harwani, Karina .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
16/12/2022.
Autor/a : Crespo, Núria; Olea, Mabel . Compositor/a : Lee, Brenda; Fernández-Llimona, Agustí; Puig, Sergi . Coreògraf : Romero, Júlia; Batet, Sílvia; Romeu, Emma; Crespo, Núria; Olea, Mabel . Companyia : Conservatori Superior de Dansa de l'Institut del Teatre . Direcció : Batet, Sílvia . Il·luminació : Font, Guillem; Ubia, Mariona . Vestuari : Ros, Joan; Romeu, Emma . Intèrpret : Romero, Júlia . Ballarí : Riera, Eira; Crespo, Núria; Tato, Paula; Serra, Anna ; Seda, Pere; Romero, Raquel; Palomino, Vera; García, Marta; Ternover, Hanna; Cobas, Tanit; Romeu, Emma; Jurado, Maria; Olea, Mabel .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
18/03/2021.
Compositor/a : Pinchen, Jim . Coreògraf : Noone, Thomas . Companyia : Cia. Thomas Noone Dance . Direcció : Noone, Thomas . Escenografia : Glaenzel, Max . Il·luminació : Ström, Jimmy . Producció : Mercat de les Flors; L'Estruch . Ballarí : Sansalvador, Pablo; Arozena, Javier G.; Forteza, Jerónimo; Güell, Gemma; Tirabassi, Eleonora; Porrelli, Pierfrancesco; Benzal, Jesús; Barral, Alba .
Temporada: 2017/18; 2018/19;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (13è : 2017 : Barcelona).
08/12/2017.
Autor/a : Cortés, Raúl . Compositor/a : Stravinsky, Igor; Montserrat, Arnau; Reserva Espiritual de Occidente . Coreògraf : Muñoz, Carmen; Rosales, Nieves . Companyia : Cia. SilencioDanza; Cia. Carmen Muñoz . Direcció : Muñoz, Carmen; Rosales, Nieves . Il·luminació : García, Olga . So : Muñoz, Carmen . Vestuari : Trujillo, Carmen; Piñol, Marta . Suports audiovisuals : Lamas, Wences (Lamas López, Wenceslao) . Ballarí : Rosales, Nieves; Muñoz, Carmen .
Temporada: 2019/20;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (15è : 2019 : Barcelona).
27/10/2019.
Ballarí : Andersson, Adel; Noone, Thomas; Martínez, Núria; Roelofsen, Marijn; Horneman, Horne; Sánchez, Ana María; Cáceres, Anna . Compositor/a : Pappalardo, Gianfranco; Dall'Osto, Diego . Coreògraf : Noone, Thomas . Companyia : Thomas Noone Dance . Escenografia : Jiménez, David . Il·luminació : Ortiz, Jaume .
Temporada: 2005/06; 2006/07;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
06/10/2005.
Ballarí : Gómez, José; Horneman, Horne; Martínez, Núria; Noone, Thomas; Roelofsen, Marijn; Andersson, Adel; Palma, Lara; Pascual, Clara; Zapater, Glòria; Lloveras, Blanca; Sánchez, Anna; Cáceres, Anna . Compositor/a : Chic, Joan; Puente, Tito; Ades, Thomas; Palmieri, Eddie; Reijseger, Ernst; Ligeti, György; Pappalardo, Gianfranco . Coreògraf : Noone, Thomas . Companyia : Thomas Noone Dance . Il·luminació : Ortiz, Jaume .
Temporada: 2005/06;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Dansat! Festival de Dansa Contemporània de Sant Andreu (3a : 2006 : Barcelona).
02/04/2006.
Autor/a : Senesi, Gino; Arozena, javeir . Coreògraf : Arozena, javeir . Companyia : Javier Arozena Cia . Direcció : Senesi, Gino; Arozena, javeir . Il·luminació : Horneman, Horne . Ballarí : Arozena, javeir .
Temporada: 2021/22;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
22/04/2022.
Autor/a : Torres, Roberto . Compositor/a : Aguilar, Samuel . Coreògraf : Hurtado, Paloma; Quintana, Paula; Torres, Roberto; Morales, Daniel . Companyia : Cia. Nómada . Direcció : Torres, Roberto . Il·luminació : Morales, Grace . Vestuari : Pinillos, Yaiza . Suports audiovisuals : Acosta, Yudi . Producció : Centro Insular de Artes Escénicas . Ballarí : Hurtado, Paloma; Morales, Daniel; Quintana, Paula . Músic/a : Aguilar, Samuel; Jaubert, Miguel .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
30/10/2020.
Ballarí : Morino, Keith; Verdú, Juan Carlos; Noales, Asun; Costa, Hervé; Sanguino, Sara . Compositor/a : Pärt, Arvo; Lemper, Utte; Bach, Johann Sebastian . Coreògraf : Morino, Keith; Noales, Asun; Costa, Hervé; Sanguino, Sara . Companyia : Companyia Keith Morino; Les 4 Souffles; Patas Arriba . Il·luminació : Lee, Sam . Vestuari : Orive, Anna .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Dansat! Festival de Dansa Contemporània de Sant Andreu (3a : 2006 : Barcelona).
30/03/2006.
Autor/a : Asencio, Sofia . Companyia : Cia Juan Carlos Lérida . Direcció : Lérida, Juan Carlos . Il·luminació : Lleixà, Marc . Cantant : Mesa, Jorge ("El Pirata") . Ballarí : Lérida, Juan Carlos; Alegret, Dani .
Temporada: 2021/22;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival dansat (17è : 2021 : Barcelona).
24/10/2021.
Ballarí : Martínez, Núria; Noone, Thomas . Compositor/a : Pérez Santiago, Felipe; Navarrete, Pedro; Chic, Joan; Dall'Osto, Diego . Companyia : Thomas Noone Dance; Festival Grec de Barcelona . Escenografia : Thomas Noone Dance . Il·luminació : Ortiz, Jaume . So : Horneman, Horne . Vestuari : Thomas Noone Dance .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival de Barcelona Grec (31a : 2007).
25/07/2007.
Autor/a : Sarrionandia, Joseba; Gabilondo, Mireia . Coreògraf : Maya, Jon . Companyia : Cia. Tanttaka/Kukai . Direcció : Gabilondo, Mireia . Il·luminació : Lozano, Xabier . Vestuari : Turrillas, Ana . Ballarí : Castaño, Vanesa; Vesga, Nerea; Mitxelena, Urko; Huarte, Ibon; Gil, Eneko; Maya, Alain; Maya, Jon . Músic/a : Salvador, Iñaki .
Temporada: 2013/14;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (10a: 2014 Barcelona).
25/04/2014.
Ballarí : Muñoz, Paloma; Arozena, Javier G.; Horneman, Horne; Barral, Alba; Sanz, Jesús; Enric, Sara . Coreògraf : Noone, Thomas . Companyia : Thomas Noone Dance . Direcció : Noone, Thomas . Escenografia : Cristià, Estel; Glaenzel, Max . Il·luminació : Ortiz, Jaume . Intèrpret : Rodríguez, Blai .
Temporada: 2010/11;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
05/10/2010.
Ballarí : Veit, Kristina; Salas, Manel; Silva, Glaub Charles da; Cobos, Olga; Cobos, Jesús; Arrue, Iker . Compositor/a : Iiudine, Maxim . Coreògraf : Cobos, Olga; Mika, Peter . Companyia : CobosMika Company . Escenografia : Mika, Peter . Il·luminació : Mika, Peter; Kunitsch, Michael . So : Iiudine, Maxim . Vestuari : Cobos, Olga .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
01/03/2007.
Autor/a : Olea, Mabel . Coreògraf : Olea, Mabel . Companyia : Cia Mabel Olea . Direcció : Olea, Mabel . Escenografia : Font, Guillem . Il·luminació : Font, Guillem; Olea, Mabel . So : Font, Guillem . Vestuari : Ros, Joan . Suports audiovisuals : López, Andrea . Ballarí : Cobas, Tanit; Tato, Paula; Riera, Eira; Olea, Mabel; Jurado, Maria; Tervonen, Hanna .
Temporada: 2021/22; 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
21/05/2022.
Autor/a : Almirall, Marta; Mbengue, Anna . Compositor/a : Bamba, Ismael; Taylor, Oscar . Coreògraf : Mbengue, Anna; Almirall, Marta . Direcció : Almirall, Marta . Escenografia : Cadafalch, Roman . Il·luminació : Fàbregas, Andreu . Vestuari : Salgado, Marcela . Suports audiovisuals : Cadafalch, Roman . Producció : Roseland Musical; Festival Grec . Ballarí : Ripoll, Guillem; Gómez, Marta; Sarr, Yahya; Induráin, Maragda; Mbengue, Anna; Salvador, Miriam .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival d'estiu de Barcelona Grec (47è : 2023).
19/07/2023.
Autor/a : Puga, Montse . Compositor/a : Pinchen, Jim . Coreògraf : Noone, Thomas . Construcció objecte : Melo, André . Companyia : Thomas Noone Dance . Direcció : Noone, Thomas . Escenografia : Esteller, Sara . Il·luminació : Lleixà, Marc . Suports audiovisuals : Gomila, Carme . Producció : Thomas Noone Dance; Institut Català de les Empreses Culturals (ICEC) . Ballarí : Martí, Berta; Puigdomènech, Héctor; Tirabassi, Eleanora; Mesa, Joel .
Temporada: 2021/22; 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival d'estiu de Barcelona Grec (46è : 2022).
13/07/2022.
Compositor/a : Cortizo, Mario G. . Coreògraf : Jiménez, Andrea . Companyia : Ancorae Danza . Direcció : Jiménez, Andrea . Il·luminació : Fàbregas, Andreu . So : Cortizo, Mario G. . Vestuari : Márquez, Amàlia; Eme, Raquel . Suports audiovisuals : Badal, Mar . Ballarí : Jiménez, Andrea; Hernández, Berta; Fernández, Andrea; Prieto, Maria .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (19è : 2022 : Barcelona).
23/10/2022.
Compositor/a : Les Tambours du Bronx; Mozart, Wolfgang Amadeus . Coreògraf : Horta, Rui . Companyia : S.O.A.P. Dance Theather Frankfurt . Escenografia : Schött, Joachim; Heyde, Olivier . Il·luminació : Mohr, Norbert . Ballarí : Skrzypiciel, Anton; Marini, Laura; Lagraa, Abou; Kodet, Jan; Kaltenmark, Annette; Janeck, Dietmar; Cobos, Olga; Benois, Delphine .
Temporada: 1993/94;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival d'estiu de BArcelona Grec (18è : 1994).
23/07/1994.
Compositor/a : Caldo (Barberá, David) . Coreògraf : Barberà, Meritxell; García, Inma . Companyia : Taiat Dansa . Escenografia : Crespo, Luis . Il·luminació : Jiménez, Ramón . So : Caldo (Barberá, David) . Vestuari : Estudio Savage . Producció : López, Diego . Ballarí : González, Cristian; Reolid, Cristina; Arenas, Crisitina; Fernández, Miquel Àngel; López, Jon; Fernández, Víctor; García, Kilian; Rodríguez, Martxel; Mesa, Joel . Músic/a : Caldo (Barberá, David) .
Temporada: 2016/17;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival d'Estiu de Barcelona Grec (41è : 2017).
13/07/2017.
Coreògraf : López Flores, Enrique; Ara Sauco, Javier . Companyia : Cia. Javier Ara i Enrique López . Direcció : López Flores, Enrique; Ara Sauco, Javier . Il·luminació : Ferrer, Irene . So : Aller, Àlex; Ara, Javier . Ballarí : Bosch, Claudia; Ara Sauco, Javier; López Flores, Enrique .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
25/11/2022.
Compositor/a : Pinchen, Jim . Coreògraf : Noone, Thomas . Companyia : Thomas Noone Dance . Direcció : Noone, Thomas . Il·luminació : Lundin, Peter . Vestuari : TND . Producció : Mercat de les Flors; Thomas Noone Dance . Ballarí : Regoli, Erik; Tirabassi, Eleonora; Forteza, Jerónimo; Barral, Alba; Arozena, Javier G.; Aguilar, Vasna .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
10/09/2015.
Autor/a : La tristura; Cia Mucha Muchacha . Coreògraf : Cia Mucha Muchacha . Companyia : Cia Mucha Muchacha . Direcció : Bolívar, Cristina; Cia Mucha Muchacha; Giménez, Celso . Il·luminació : Prado, Alván; Bolívar, Cristina . So : García, Adolfo . Vestuari : Gabarrón, Ana . Ballarí : Mármol, Marta; Botía, Raúl; Mordeglia, Chiara; Martí Lluch, Belén; Remedios, Marina de .
Temporada: 2021/22; 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
24/03/2022.
Compositor/a : Belleli, Avi . Coreògraf : Mika, Peter; Sinniger, Diego . Companyia : CobosMika Company . Il·luminació : Lucas, Isaac; Fuentes, Jorge . Ballarí : Mika, Peter; Sinniger, Diego .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
27/05/2016.
Autor/a : MacAyza, Daniel . Compositor/a : Tello, Violeta . Companyia : Cia. La Quebrá . Direcció : Cerdan, Sergi; García, Irene . Escenografia : Cerdan, Sergi . Il·luminació : Cerdan, Sergi . Vestuari : Cerdan, Sergi . Ballarí : García, Irene; Villate, Maria; Pérez Dios, Uxia .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (16è : 2020 : Barcelona).
25/10/2020.
Autor/a : Cabrera, Enrique . Compositor/a : Cobo, Luis Miguel . Companyia : Aracaladanza . Direcció : Cabrera, Enrique . Escenografia : Sanz, Elisa . Il·luminació : Yagüe, Pedro . Vestuari : Sanz, Elisa . Suports audiovisuals : Luna, Álvaro . Producció : Aracaladanza; Grec 2019 Festival de Barcelona; Teatros del Canal . Ballarí : Mazagatos, Jonatan de Luis; Plaza Húmera, Raquel de la; Brea Salgueiro, Jorge; García Sánchez, Elena; Trueba Toca, Jimena .
Temporada: 2018/19; 2019/20; 2020/21; 2021/22;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival d'estiu de Barcelona Grec (43è : 2019).
09/07/2019.
Coreògraf : Garrell, Albert; Rodríguez, Susana; Collado, Joaquín; Vinyes, Natàlia . Il·luminació : Solernou, Amadeu . Suports audiovisuals : Leal, Marta . Ballarí : Salmerón, Guillem; Rotllant, Anna; Guell, Mireia; Gutiérrez, Montse; Farran, Queralt; Cuartero, Carmen; Chomphuworn, Aikiu; Bernal, Anna; Bassa, Lidia; Andrades, Carla; Abrego, Oier; Sanchez, Sara .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
30/04/2021.
Compositor/a : Fernández, Jesús . Coreògraf : Da.Te Danza; Meza, Omar . Companyia : Da.Te Danza . Direcció : Meza, Omar; Díaz, Rosa . Escenografia : Illanes, Luciano . Il·luminació : Monza, Ernesto . Vestuari : León, Laura . Ballarí : Jonsson, Greta; Montardit, Ivan .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
28/02/2016.
Autor/a : Doña, Daniel . Coreògraf : Doña, Daniel . Il·luminació : Estrada, Álvaro . So : Cabañas, Kike . Suports audiovisuals : Molnar, Beatrix . Ballarí : Doña, Daniel; Martín, Cristina .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (16è : 2020 : Barcelona).
24/10/2020.
Companyia : Companyia de Dansa Mar Gómez . Direcció : Gómez, Mar . Escenografia : Clos, Laura . Il·luminació : Ortiz, Jaume . Vestuari : Masvidal, Carlota . Producció : Companyia de Dansa Mar Gómez . Intèrpret : Roca, Elisenda . Ballarí : Gómez, Mar . Músic/a : Mercadante, Marcelo .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
27/11/2020.
Compositor/a : Bauzà, Aurora . Companyia : La Súbita . Direcció : Alcalà, Laura; Riba, Emma . Il·luminació : Bianchi, Gabriela . Ballarí : Alcalà, Laura; Riba, Emma .
Temporada: 2021/22; 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
21/10/2021.
Ballarí : Bravo, Alfredo; Noales, Asun; Sagardoy, Arantxa; Alonso, Geles; Guerrero, Enrique; Peña, Yolanda; Verdú, Juan Carlos . Autor/a : Zambrano, Mario . Compositor/a : Coco Rossie; Savall, Jordi; Iglesias, Alberto; Carmona, Lluís; Newman, Thomas; Górecki, Henryk . Coreògraf : Sagardoy, Arantxa; Zambrano, Mario; Noales, Asun . Companyia : Patas Arriba . Il·luminació : Baixeras, Anton; Cerdeiriña, José Manuel ("Ciru") . So : Zambrano, Mario; Montllaó, Jesús; Antón, Germán . Vestuari : Haro, Carlos; Sempere, Nines; Sagardoy, Arantxa . Suports audiovisuals : Montllaó, Jesús; Zambrano, Mario .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
05/10/2006.
Músic/a : Cohen, Elad . Ballarí : Linstra, Sarah M.; Jocic, Dunja; Levi, Keren; Puschendorf, Eva; Birraux, Emilie; Haver, Roni . Autor/a : Van Overloop, Veerle . Compositor/a : Cohen, Elad . Coreògraf : Weizman, Guy; Haver, Rony . Companyia : Club Guy and Roni . Escenografia : De Nijs, Ascon . Il·luminació : Frikken, Wil . Vestuari : Haver, Rony; De Nijs, Ascon .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival de Barcelona Grec (31a : 2007).
21/07/2007.
Autor/a : Santanach, Laia . Compositor/a : Martorell, Carlos . Coreògraf : Santanach, Laia; Carrión, Andrea . Companyia : Cia. Laia Santanach; Cia. Andrea Carrión . Direcció : Carrión, Andrea; Santanach, Laia . Il·luminació : Serra, Joana . So : Ireland, Uriel; Gálvez, Maria . Vestuari : Palma, Kike . Suports audiovisuals : Castañé, Ignasi . Intèrpret : Carrión, Andrea . Ballarí : Sanz, Julia; Sáez, Mario G.; Martorell, Carlos; Hierro, Anna; Santanach, Laia .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
11/11/2022.
Autor/a : Moreso, Claudia . Companyia : Companyia Mons Dansa . Direcció : Moreso, Claudia . Escenografia : Ruiz, Miquel . Il·luminació : Guinot, Roger . Vestuari : Moreso, Claudia; Onofre das Neves, Flavia . Suports audiovisuals : Delgado, Diego . Producció : Pino, Rosa . Ballarí : Anglada, Sarah; Pons, Sara .
Temporada: 2015/16; 2017/18;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
31/01/2016.
Compositor/a : Shoeg (Martorell, Carlos); Raime; Bagcan, Selda; Nurse With Wound; Árbol . Coreògraf : Álvarez, Olga; Gómez, Mar; Martínez, Xavier; Barcelona, Miquel; Muñoz, Paloma; Santanach, Laia; Mas, Angie; Checa, Meritxell; García, Irene; Ricchini, Nicolás . Companyia : Cia. Siberia; Cia. La Quebrá; Cia. Wilky_Troc; Companyia de Dansa Mar Gómez; Cia. La Taimada . Direcció : Muñoz, Paloma; Gómez, Mar; Álvarez, Olga . Il·luminació : García, Begoña; Barroso, Ana . So : Llotge, Guillem . Ballarí : Mas, Angie; Muñoz, Paloma; Santanach, Laia; Barcelona, Miquel; Gómez, Mar; Checa, Meritxell; Aragón, Jesús; Rigata, Diana; Martínez, Xavier .
Temporada: 2019/20;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (15è : 2019 : Barcelona).
25/10/2019.
Coreògraf : Alonso, Roberto G. . Companyia : Companyia Roberto G. Alonso . Direcció : Alonso, Roberto G. . Escenografia : Murchland, Toni; Alonso, Roberto G.; Peralta, Víctor . Il·luminació : Murchland, Toni . So : Cors, Carles . Vestuari : Alonso, Roberto G.; Peralta, Víctor . Producció : Companyia Roberto G. Alonso . Ballarí : Àstrid, Anita; Salom, Pol; Vera, Gisela .
Temporada: 2015/16; 2016/17;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
22/11/2015.
Compositor/a : Shoeg (Martorell, Carlos) . Coreògraf : Barcelona, Miquel . Direcció : Barcelona, Miquel . Il·luminació : Berch, Jordi . So : Bernal, Carles . Vestuari : Sala, Mariona . Producció : Fundació Catalunya La Pedrera; SAT!; El Graner; FiraTàrrega . Ballarí : Sun, Junyi; Vilajuana, Marc; Güell, Martí; Barcelona, Miquel; Gispert, Helena .
Temporada: 2019/20;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
27/09/2019.
Coreògraf : Santanach, Laia . Companyia : Cia. Laia Santanach . Direcció : Santanach, Laia . Il·luminació : Serra, Joana . Vestuari : Sala de Buen, Maria . Producció : El Climamola . Ballarí : Hierro, Anna; Santanach, Laia . Músic/a : Shoeg (Martorell, Carlos) .
Temporada: 2019/20;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (15è : 2019 : Barcelona).
24/10/2019.