Base de Dades Espectacles de Catalunya
Cercar
« Anterior |
151 - 200 de 1,020
|
Següent »
Resultados de la búsqueda
Ballarí : González, Mauricio . Companyia : Licores El Canario .
Temporada: 2005/06;
Estrena:
L'Antic Teatre.
(Barcelona).
01/06/2006.
Autor/a : García Salgueiro, Milagros; Cao, Cuque; Lanas, Aina; Azzati, Valentina . Companyia : Si Los Martes Fueran Viernes (SLMFV) . Direcció : Azzati, Valentina; García Salgueiro, Milagros . Escenografia : Si Los Martes Fueran Viernes (SLMFV) . Il·luminació : Cascón, Ivan . So : Cot Ros, Joan . Vestuari : Si Los Martes Fueran Viernes (SLMFV) . Intèrpret : Jiménez, Guillem; Macuacua, Horacio; Irango, Júlia; Garcia, Luís; Colacrai, Cecilia; Gorostiza, Josefina .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
Mercat de les Flors. Sala Pina Bausch.
(Barcelona).
03/12/2022.
Autor/a : Patrick, Lander . Coreògraf : Patrick, Lander . Il·luminació : Daniel, Rui; Patrick, Lander . Producció : [PI] Produções Independentes; Festival Materiais Diversos. . Ballarí : Lopes, Jonas; Patrick, Lander .
Temporada: 2016/17;
Estrena:
Mercat de les Flors. Sala Pina Bausch.
(Barcelona).
SÂLMON< Dance European Talents Upstream < (5è : 2016 : Barcelona).
03/12/2017.
Ballarí : Calderón, Yosmell; Suárez, Joel; León, Julio J.; Saad, Lisbeth; Barcia, Lisvet; Elías, Mario S.; Ortega, Marta; Cedeño, Norge; Saura, Rigoberto; Ponce, Yaday; Leyva, Yelda; Nocedo, Jenny; Tejeda, Jennifer; Céspedes, George; Rojo, Abel; González, Alberto; Vila, Aymara; Blanco, Carlos; Iglesias, Claudia; Matínez, Denis; Burdsall, Gabriela . Autor/a : Díaz de Garaio Esnaola, Juan Kruz . Coreògraf : Díaz de Garaio Esnaola, Juan Kruz . Companyia : Danza Contemporánea de Cuba . Vestuari : Díaz de Garaio Esnaola, Juan Kruz .
Temporada: 2011/12;
Estrena:
Mercat de les Flors.
(Barcelona).
01/03/2012.
Autor/a : Gibert, Marta; Rotger, Neus . Ballarí : Dorna, Laura; Gibert, Marta . Coreògraf : Gibert, Marta . Companyia : Sin-Tesis . Direcció : Gibert, Marta . So : Vela, Marc .
Temporada: 2000/01;
Estrena:
Ateneu Popular de 9 Barris.
(Barcelona).
12/05/2001.
Autor/a : Colomé, Montse . Coreògraf : Colomé, Montse . Ballarí : Colomé, Montse .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
La Caldera.
(Barcelona).
Festival d'estiu de Barcelona Grec (47è : 2023).
21/07/2023.
Compositor/a : Mantzoukis, Vassilis . Coreògraf : Apergi, Patricia . Companyia : Aerites Dance Company . Escenografia : Nassiakos, Dimitris . Il·luminació : Vlassopoulos, Niko . Ballarí : Georgitsopoulou, Eva ; Damopoulos, Nondas ; Paraskevopoulou, Ioanna ; Michelakis, Giorgos ; Kotsali, Chara ; Chatzigeorgiou, Ilias .
Temporada: 2016/17;
Estrena:
Mercat de les Flors. Sala Maria Aurèlia Capmany.
(Barcelona).
Festival d'Estiu de Barcelona Grec (41è : 2017).
07/07/2017.
Compositor/a : Oliva, Julián . Coreògraf : Oliva, Julián . Companyia : Dansa l'Irregular . Direcció : Oliva, Julián . Escenografia : Paco, Mª Cruz . Vestuari : Patxoca . Ballarí : Colet, Sara; Oliva, Julián; García, Lola; Corominola, Mª Helena; Roig, Montserrat .
Temporada: 1990/91;
Estrena:
Teatre Goya.
(Barcelona).
Dilluns Dansa.
08/10/1990.
Compositor/a : Pärt, Arvo; Iglesias, Alberto . Coreògraf : Duato, Nacho; Naharin, Ohad . Companyia : Compañía Nacional de Danza (CND) . Direcció : Duato, Nacho . Escenografia : Duato, Nacho . Il·luminació : Fischtel, Nicolás . Vestuari : Levy, Rakefet; Duato, Nacho .
Temporada: 1996/97;
Estrena:
Teatre Grec.
(Barcelona).
Festival d'Estiu de Barcelona. Grec 97.
30/06/1997.
Ballarí : Dobson, Jamyl; Matteson, Paul; Montes, Erick; Leonard, LaMichael; Jenkins, Shayla-Vie; Liu, I-Ling; Cox, Leah; Chamberlin, Peter; Bulbul, Asli; Brown, Antonio . Autor/a : Smith, Andrea; Lewis, Jim; Scott, Charles . Companyia : Bill T. Jones / Arnie Zane Dance Company . Direcció : Jones, Bill T. . Producció : Davidson, Jean .
Temporada: 2008/09;
Estrena:
Mercat de les Flors.
(Barcelona).
22/01/2009.
Autor/a : De Querol i durán, Mireia . Coreògraf : Lamprianidou, Angela . Intèrpret : Querol, Mireia de .
Temporada: 2010/11;
Estrena:
Antic Teatre.
(Barcelona).
10/03/2011.
Companyia : General Eléctrica d'Espectacles .
Temporada: 2000/01;
Estrena:
CCCB.
(Barcelona).
Festival d'estiu de Barcelona. Grec 01. In motion.
05/07/2001.
Ballarí : Morino, Keith; Rosell, Oriol; Roblas, Anna . Autor/a : Roblas, Anna; Rosell, Oriol . Compositor/a : Rosell, Oriol . Coreògraf : Morino, Keith; Roblas, Anna . Companyia : Derivat . Direcció : Morino, Keith; Roblas, Anna . Il·luminació : Rius, Raimon . Producció : Roblas, Anna; Morino, Keith .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
Teatre Lliure. Espai Lliure.
(Barcelona).
Radicals Lliure. Cicle de nova creació escènica (1a : 2007 : Barcelona).
03/05/2007.
Autor/a : Core, Gaston . Coreògraf : Core, Gaston . Companyia : Cia Gaston Core . Direcció : Core, Gaston . Il·luminació : Core, Gaston . So : Nag, Shreyashee . Producció : Sala Hiroshima; Dansa Metropolitana . Ballarí : Basu, Paroma; Hoque Tumanguil, Catherine; DasGupta, Anoushka; Foglietta, Anna; Nag, Shreyashee; Celdran, Margaux; Aguirre Moral, Diana; Nathani Harwani, Karina .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
16/12/2022.
Adaptació : Buckmaster, Sue . Compositor/a : Angarano, Domenico . Coreògraf : Khan, Akram . Construcció objecte : Oppenheim, Naomi . Direcció : Ayguadé, Eulàlia; Khan, Akram . Escenografia : Hu, Ingrid . Il·luminació : Hoare, Guy . So : Wood, Phil; Angarano, Domenico . Vestuari : Nakano, Kimie . Ballarí : Ricchini, Nicolás .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
Mercat de les Flors. Sala Maria Aurèlia Capmany.
(Barcelona).
16/01/2021.
Autor/a : Cornille, Nathalie; Cornille, Nathalie . Coreògraf : Cornille, Nathalie . Direcció : Cornille, Nathalie . Escenografia : Blondeau, Eric . Il·luminació : Blondeau, Eric . So : Zuliani, Stéphane . Vestuari : Nell C. . Suports audiovisuals : Cornille, Jerome . Producció : CNC Danse; Espace G Brassens; St Martin Boulogne 62; Culture Commune; Scène Nationale du bassin minier du Pas de Calais; Tréteaux Jeune Public; Ville de Tourcoing '59 . Intèrpret : Cornille, Nathalie .
Temporada: 2010/11;
Estrena:
Mercat de les Flors.
(Barcelona).
12/04/2011.
Coreògraf : Noone, Thomas . Companyia : Cia. Thomas Noone Dance . Direcció : Noone, Thomas . Vestuari : Udina, Marc . Ballarí : Tato, Paula; Pérez, Oscar; Monzón, Naya; Mesa, Joel; Tirabassi, Eleonora; López, Kiko; Roncero, Carlos; Sanz, Julia; Panizza, Cora; Auquer, Xavier .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Dansa. Quinzena metropolitana.
13/03/2021.
Temporada: 1995/96;
Estrena:
L'Espai de Dansa i Música de la Generalitat de Catalunya.
(Barcelona).
19/10/1995.
Autor/a : Crespo, Núria; Olea, Mabel . Compositor/a : Lee, Brenda; Fernández-Llimona, Agustí; Puig, Sergi . Coreògraf : Romero, Júlia; Batet, Sílvia; Romeu, Emma; Crespo, Núria; Olea, Mabel . Companyia : Conservatori Superior de Dansa de l'Institut del Teatre . Direcció : Batet, Sílvia . Il·luminació : Font, Guillem; Ubia, Mariona . Vestuari : Ros, Joan; Romeu, Emma . Intèrpret : Romero, Júlia . Ballarí : Riera, Eira; Crespo, Núria; Tato, Paula; Serra, Anna ; Seda, Pere; Romero, Raquel; Palomino, Vera; García, Marta; Ternover, Hanna; Cobas, Tanit; Romeu, Emma; Jurado, Maria; Olea, Mabel .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
18/03/2021.
Ballarí : Gómez, Robert; Lee, Paul; Keskinen, Annamari; Macquet, Arnaud; Miró, Raquel; Muñoz, Paloma; Albanese, Sílvia; Nogal, Lorena; Badalamenti, Gaetano; Perela, Loïc; Vermijs, Rocco; Enrich, Sara; Guiu Sagarra, Núria; García Font, Miquel . Músic/a : Mercader, Nan . Adaptació : Gutiérrez, José Antonio ("Guti") . Compositor/a : Mozart, Wolfgang Amadeus; Vivaldi, Antonio; Martínez Ñoño, Antonio . Coreògraf : Baeza, Ramón; Ivgi, Uri; Sánchez, Montse; Naharin, Ohad; Kylián, Jirí . Companyia : IT Dansa - Jove Companyia de l'Institut del Teatre . Direcció : Allard, Catherine; Sánchez, Montse; Baeza, Ramón . Escenografia : Naharin, Ohad; Kylián, Jirí . Il·luminació : Naharin, Ohad; Barratxina, Peni; Caboort, Joop; Kurth, Alex . Vestuari : Ivgi, Uri; Increpación Danza; Naharin, Ohad; Kylián, Jirí .
Temporada: 2005/06; 2006/07;
Estrena:
Teatre Ovidi Montllor.
(Barcelona).
Festival de Barcelona Grec (30a : 2006).
29/06/2006.
Ballarí : Arís, Laura; Ferrer, Neus; Labiano, Nathalie; Cidra, Bebeto . Autor/a : Bernat, Roger . Compositor/a : Iglesias, Alberto; Jag, Kalyi; Gregovic, Goran . Coreògraf : Cidra, Bebeto; Ferrer, Neus . Companyia : Companyia de Dansa Bebeto Cidra . Escenografia : Mayol, Joan . Il·luminació : Albir, Mingo . Vestuari : Mayol, Joan; Ferrer, Neus .
Temporada: 1996/97;
Estrena:
L'Espai de Dansa i Música de la Generalitat de Catalunya.
(Barcelona).
12/06/1997.
Compositor/a : Pinchen, Jim . Coreògraf : Noone, Thomas . Companyia : Cia. Thomas Noone Dance . Direcció : Noone, Thomas . Escenografia : Glaenzel, Max . Il·luminació : Ström, Jimmy . Producció : Mercat de les Flors; L'Estruch . Ballarí : Sansalvador, Pablo; Arozena, Javier G.; Forteza, Jerónimo; Güell, Gemma; Tirabassi, Eleonora; Porrelli, Pierfrancesco; Benzal, Jesús; Barral, Alba .
Temporada: 2017/18; 2018/19;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (13è : 2017 : Barcelona).
08/12/2017.
Autor/a : Noone, Thomas . Coreògraf : Noone, Thomas . Direcció : Noone, Thomas . Intèrpret : Güell, Gemma; Tirabassi, Eleonora; Sansalvador, Pablo; Benzal, Jesús; Barral, Alba; Porelli, Pierfrancesco . Músic/a : Pinchen, Jim .
Temporada: 2018/19;
Estrena:
Mercat de les Flors.
(Barcelona).
04/10/2018.
Coreògraf : Coll, Guillermina . Companyia : Concert Dansa Dark . Il·luminació : Albir, Mingo . Vestuari : Coll, Guillermina; Van de Meerendonk, Mathilde . Ballarí : Lacalle, Ángeles; Gómez, Toni; Moya, Elisenda; Plana, Núria; Sáez, Cristina; Coll, Guillermina; Marín, Sandra . Músic/a : Besses, Antoni .
Temporada: 1993/94;
Estrena:
L'Espai de Dansa i Música de la Generalitat de Catalunya.
(Barcelona).
28/04/1994.
Coreògraf : Cárdenas, Lucero . Companyia : Kejío .
Temporada: 2001/02; 2002/03;
Estrena:
Centre Cultural La Casa Elizalde.
(Barcelona).
Dansa + a prop.
22/05/2002.
Ballarí : Ros, Norma; Vilar, Laura . Coreògraf : Vilar, Laura; Ros, Norma . Companyia : Casual Sisters; Hermanas de Castro .
Temporada: 2001/02;
Estrena:
Ateneu Popular de 9 Barris.
(Barcelona).
Dansa + a prop.
27/10/2001.
Autor/a : López Espinosa, Roser; Pejovic, Katarina . Compositor/a : Drillich, Mark . Coreògraf : López Espinosa, Roser . Escenografia : López Espinosa, Roser . Il·luminació : Serra, Jou . Vestuari : Gjerstad, Asa . Producció : Vorpommern tanzt an ; Lowland . Ballarí : Baylach, Nora .
Temporada: 2021/22; 2022/23;
Estrena:
Mercat de les Flors.
(Barcelona).
05/11/2021.
Companyia : Cia. Mutuo; Cia. Javier Arozena; Cia. Tangen Benzal; Cia. Thomas Noone & Alba Barral .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (16è : 2020 : Barcelona).
23/10/2020.
Autor/a : Estalella, Ariadna . Ballarí : Querol, Mireia de; Núñez, Cristina; Porello, Federica . Direcció : Estalella, Ariadna . Il·luminació : Estalella, Ariadna; Bolinches, Edu . Producció : L'Antic Teatre; AdriAntic .
Temporada: 2010/11;
Estrena:
Antic Teatre.
(Barcelona).
29/04/2011.
Ballarí : Deboo, Astad . Coreògraf : Deboo, Astad . Companyia : The Clark School for the Deaf .
Temporada: 2005/06;
Estrena:
CaixaForum.
(Barcelona).
Músiques per a unes Nits d'Estiu (2006 : Barcelona).
05/07/2006.
Ballarí : Thió, Xavier; Sánchez, Raúl; Sánchez, Mónica; Fernández, David; Camp, Ingrid; Burg, Lluís . Compositor/a : Sánchez, Mónica . Coreògraf : Ruiz, Núria . Companyia : Acordansa . Direcció : Ruiz, Núria .
Temporada: 2000/01;
Estrena:
Mercat de les Flors.
(Barcelona).
16/06/2001.
Ballarí : Brncic, Constanza; Fäustino, Sergi; Montseny, Maria; Nicolás, Fernando; Pelliccioli . Coreògraf : Muñoz, Rosa . Companyia : Andrés Corchero / Rosa Muñoz . Direcció : Muñoz, Rosa .
Temporada: 2002/03;
Estrena:
L'Espai de Dansa i Música de la Generalitat de Catalunya.
(Barcelona).
16/01/2003.
Companyia : Las Malqueridas Creacions al Límit; La Caldera .
Temporada: 2005/06;
Estrena:
La Caldera.
(Barcelona).
Portes Obertes Espai EART + La Caldera + Sala Beckett (2005 : Barcelona).
16/12/2005.
Companyia : Federació Española de Asociaciones de Profesionales de la Danza de Cataluny .
Temporada: 2001/02;
Estrena:
L'Espai de Dansa i Música de la Generalitat de Catalunya.
(Barcelona).
Dia Internacional de la Dansa.
27/04/2002.
Ballarí : Vargas, Marco; Lérida, Juan Carlos; Hernández, Laura; Canals, Montserrat; Cabanes, Belén . Coreògraf : Lérida, Juan Carlos . Companyia : 2D1 . Direcció : Lérida, Juan Carlos . Escenografia : Calabuig, Vicent; Torres, Judith . Il·luminació : Rodríguez, Carme . Vestuari : Farrás, Crisitna .
Temporada: 2001/02;
Estrena:
L'Espai de Dansa i Música de la Generalitat de Catalunya.
(Barcelona).
Cicle Endansa.
23/03/2002.
Ballarí : Silva, Glaub Charles da; Marckmann, Nico . Compositor/a : Rosell, Oriol; Björk; Victoria, Tomás Luis de; Veloso, Caetano; Vittorio, Pino de; Yared, Gabriel; Rechenzentrum; Baker, Chet . Coreògraf : Marckmann, Nicolaas; García, Juan Carlos; Silva, Glaub Charles da . Companyia : Lanònima Imperial . Escenografia : Menchero, José . Il·luminació : García, Juan Carlos; Menchero, José . Vestuari : Lanònima Imperial . Suports audiovisuals : Wallen, Lawrence .
Temporada: 2004/05; 2005/06;
Estrena:
Mercat de les Flors.
(Barcelona).
Festival d'Estiu de Barcelona. Grec 05.
28/07/2005.
Autor/a : Macarena Recuerda Shepherd (Zoilo, Lídia); Dutor, Jorge; Villot, Maia . Il·luminació : Marinov, George; Graça, Ana da . Vestuari : Dutor, Jorge . Producció : Macarena Recuerda Shepherd (Zoilo, Lídia); Antic Teatre . Intèrpret : Macarena Recuerda Shepherd (Zoilo, Lídia) . Ballarí : Villot, Maia; Macarena Recuerda Shepherd (Zoilo, Lídia) .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
Antic Teatre.
(Barcelona).
25/05/2023.
Ballarí : Acosta, Andrea; Colatrai, Cecilia; Copello, Paula . Coreògraf : Colatrai, Cecilia; Copelo, Paula; Acosta, Andrea . Companyia : Viento Sur .
Temporada: 2002/03;
Estrena:
Centre Cívic Barceloneta.
(Barcelona).
Contemporanis a la Barceloneta. Dansa primavera 2003 (Barcelona).
19/06/2003.
Autor/a : Córdoba, Elena . Coreògraf : Córdoba, Elena . Direcció : Córdoba, Elena . Il·luminació : Marqueríe, Carlos . So : Prado, Luz . Suports audiovisuals : Benito, David . Producció : Teatre Lliure; La Caldera, Centre de Creació de Dansa i Arts Escèniques . Ballarí : Pampyn, Clara; Pire, María José; Rubio Gamo, Jesús .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
Teatre Lliure. Gràcia.
(Barcelona).
06/03/2021.
Autor/a : Rodrigo, Eulalia . Ballarí : Rodrigo, Eulalia . Coreògraf : Rodrigo, Eulalia . Companyia : Enjambre .
Temporada: 2000/01;
Estrena:
Mercat de les Flors.
(Barcelona).
15/06/2001.
Autor/a : Vienne, Gisèle . Coreògraf : Vienne, Gisèle . Escenografia : Vienne, Gisèle . Il·luminació : Riou, Patrick . So : Michel, Adrien . Producció : Centre Dramatique National; Nanterre-Amandiers; DACM; Le Maillon - Théâtre de Strasbourg . Intèrpret : Dupuy, Vincent; Berlin, Philip; Chesnais, Marine; Decloitre, Sylvain; Wallberg, Henrietta; Schatz, Jonathan; Ragnarsson, Linn; Petrowick, Katia; Livesey, Theo; Landström, Oskar; Masse, Maya ; Demeyer, Sophie; Guiu Sagarra, Núria; Hollant, Rehin .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
Mercat de les Flors. Sala Maria Aurèlia Capmany.
(Barcelona).
Festival Dansa Metropolitana.
17/03/2023.
Ballarí : Andersson, Adel; Noone, Thomas; Martínez, Núria; Roelofsen, Marijn; Horneman, Horne; Sánchez, Ana María; Cáceres, Anna . Compositor/a : Pappalardo, Gianfranco; Dall'Osto, Diego . Coreògraf : Noone, Thomas . Companyia : Thomas Noone Dance . Escenografia : Jiménez, David . Il·luminació : Ortiz, Jaume .
Temporada: 2005/06; 2006/07;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
06/10/2005.
Ballarí : Campos, María; Fusté, Ona; Guerra, Aixa; Roig, Montse; Volmar, Joahn; Pérez Galí, Aimar . Autor/a : Silvestrini, Luca . Direcció : Silvestrini, Luca . Il·luminació : Muñoz, Miguel . Producció : Mercat de les Flors .
Temporada: 2011/12;
Estrena:
Mercat de les Flors. Sala Maria Aurèlia Capmany.
(Barcelona).
30/09/2011.
Autor/a : Arija, Carolina; Plaza, Raquel de la . Ballarí : Plaza, Raquel de la; Trueba, Jimena; Camolez, Natali; Arija, Carolina . Coreògraf : Arija, Carolina; Plaza, Raquel de la . Companyia : Aracaladanza . Direcció : Plaza, Raquel de la; Arija, Carolina . Escenografia : Sanz, Elisa . Il·luminació : Yagüe, Pedro . Vestuari : Sanz, Elisa .
Temporada: 2011/12;
Estrena:
Mercat de les Flors.
(Barcelona).
Festival Te Veo En Danza (1a : 2012 : Barcelona).
27/01/2012.
Autor/a : Blanco, Cristina . Intèrpret : Blanco, Cristina .
Temporada: 2007/08;
Estrena:
La Caldera.
(Barcelona).
Festival Complicitats 08 (2a : 2008 : Barcelona / Sabadell).
28/02/2008.
Ballarí : Capriotti, Fabiana; Lesgart, Gustavo . Coreògraf : Capriotti, Fabiana; Lesgart, Gustavo . Direcció : Lesgart, Gustavo; Capriotti, Fabiana .
Temporada: 2002/03;
Estrena:
Auditori del Centre Cultural de les Corts.
(Barcelona).
Divendres Dansa a les Corts.
28/02/2003.
Coreògraf : Buitrago, Ana; Calvo, Blanca; Munduate, Ion . Companyia : La Porta-Associació de Dansa Independent de Barcelona .
Temporada: 1996/97;
Estrena:
Sala Beckett.
(Barcelona).
03/10/1996.
Ballarí : Cabrerizo, Carol; Pérez, Raquel; Olmeda, Sílvia; Sánchez, Ester; Mas, Jordi . Coreògraf : Artigas, Dolors . Direcció : Artigas, Dolors . Escenografia : Perinango, Iván; Cabrerizo, Carol . Il·luminació : Cabrerizo, Carol; Perinango, Iván .
Temporada: 1999/00; 2001/02;
Estrena:
Centre Cívic Barceloneta.
(Barcelona).
04/11/1999.
Ballarí : Horvart, Iva; Asencio, Sofia; Labiano, Nathalie; Bes, Manolo; Arís, Laura; Cidra, Bebeto; Hurtado, Fernando . Autor/a : Aragay, Tomàs . Compositor/a : Saura, Joan; Maristany, Xavier . Coreògraf : García, Juan Carlos . Companyia : Festival Grec de Barcelona; Lanònima Imperial . Direcció : García, Juan Carlos . Escenografia : Navares, Paloma . Il·luminació : Albir, Mingo . Vestuari : García, Miguel Ángel .
Temporada: 1997/98; 1999/00;
Estrena:
Mercat de les Flors.
(Barcelona).
Festival d'Estiu de Barcelona. Grec 98.
08/07/1998.
Autor/a : Espadas, Celia . Compositor/a : Villalonga, Oscar . Coreògraf : Espadas, Celia . Escenografia : Espadas, Antonio . Vestuari : Espadas, Tíscar . Ballarí : Quetglas, Tomeu; Goikoetxea, Eder; Torres, Mireia; Flores, Lucía; Solé, Estel .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
Versus Teatre.
(Barcelona).
09/05/2023.