Base de Dades Espectacles de Catalunya
Cercar
Resultados de la búsqueda
Coreògraf : Santanach, Laia . Companyia : Cia. Laia Santanach . Direcció : Santanach, Laia . Il·luminació : Serra, Joana . Vestuari : Sala de Buen, Maria . Producció : El Climamola . Ballarí : Hierro, Anna; Santanach, Laia . Músic/a : Shoeg (Martorell, Carlos) .
Temporada: 2019/20;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (15è : 2019 : Barcelona).
24/10/2019.
Compositor/a : Shechter, Hofesh; Bach, Johann Sebastian; Idle, Eric . Coreògraf : Shechter, Hofesh . Il·luminació : Yavoryan, Chahine; Curran, Lee . So : Fuhrmann, Gernot . Intèrpret : Guilloré, Bruno; Coward, Gavin; Baugh, Leon; Evans, Christopher; Shechter, Hofesh; Morris, Tim; Mitchell, Lauren; Hulford, Philip; Ayguadé, Eulàlia; Crawford, Jennifer-Lynn; Lazaridis, Elias .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival de Barcelona Grec (31a : 2007).
17/07/2007.
Compositor/a : Shoeg (Martorell, Carlos) . Coreògraf : Barcelona, Miquel . Direcció : Barcelona, Miquel . Il·luminació : Berch, Jordi . So : Bernal, Carles . Vestuari : Sala, Mariona . Producció : Fundació Catalunya La Pedrera; SAT!; El Graner; FiraTàrrega . Ballarí : Sun, Junyi; Vilajuana, Marc; Güell, Martí; Barcelona, Miquel; Gispert, Helena .
Temporada: 2019/20;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
27/09/2019.
Autor/a : Pérez, Arnau . Coreògraf : Pérez, Arnau . Companyia : Cia Arnau Pérez . Direcció : Estrada, Álvaro . So : Neuman, Diego . Vestuari : Domínguez, Adolfo . Intèrpret : Villa, Elena . Ballarí : Manzano, Adrián; Pérez, Arnau; Ruiz De Loizaga, Maddi .
Temporada: 2021/22;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
23/10/2021.
Compositor/a : Shoeg (Martorell, Carlos); Raime; Bagcan, Selda; Nurse With Wound; Árbol . Coreògraf : Álvarez, Olga; Gómez, Mar; Martínez, Xavier; Barcelona, Miquel; Muñoz, Paloma; Santanach, Laia; Mas, Angie; Checa, Meritxell; García, Irene; Ricchini, Nicolás . Companyia : Cia. Siberia; Cia. La Quebrá; Cia. Wilky_Troc; Companyia de Dansa Mar Gómez; Cia. La Taimada . Direcció : Muñoz, Paloma; Gómez, Mar; Álvarez, Olga . Il·luminació : García, Begoña; Barroso, Ana . So : Llotge, Guillem . Ballarí : Mas, Angie; Muñoz, Paloma; Santanach, Laia; Barcelona, Miquel; Gómez, Mar; Checa, Meritxell; Aragón, Jesús; Rigata, Diana; Martínez, Xavier .
Temporada: 2019/20;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (15è : 2019 : Barcelona).
25/10/2019.
Autor/a : Moreso, Claudia . Companyia : Companyia Mons Dansa . Direcció : Moreso, Claudia . Escenografia : Ruiz, Miquel . Il·luminació : Guinot, Roger . Vestuari : Moreso, Claudia; Onofre das Neves, Flavia . Suports audiovisuals : Delgado, Diego . Producció : Pino, Rosa . Ballarí : Anglada, Sarah; Pons, Sara .
Temporada: 2015/16; 2017/18;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
31/01/2016.
Compositor/a : Berrogüetto . Coreògraf : Salas, Maruxa . Companyia : Centro Coreográfico Galego . Direcció : Salas, Maruxa .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Dansat! Festival de Dansa Contemporània de Sant Andreu (4a : 2007 : Barcelona).
13/04/2007.
Compositor/a : Fanfare Ciocarlia; Bennet, Frank; Beirut (Grup Musical); Adewale, Adriano; Hurst, Adam ; Górecki, Henryk; Ersatz Musica; Autum, Emilia . Coreògraf : Flat, Kate; Finn, Caroline; Galili, Itzik . Companyia : Phoenix Dance Theatre (Companyia de dansa) . Il·luminació : Abulafia, Yaron .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (12è : 2016 : Barcelona).
28/04/2016.
Coreògraf : Omedis, Yuria . Companyia : Cia. Múcab Dans . Direcció : Mira, Toni . Escenografia : Cabús, Santi . Vestuari : Echegaray, Elisa . Intèrpret : Omedis, Yuria .
Temporada: 2017/18;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (13è : 2017 : Barcelona).
23/03/2018.
Compositor/a : Navarrete, Pedro; Pinchen, Jim . Coreògraf : Noone, Thomas; Tannion, Rob . Direcció : Ballaam, Viki . Vestuari : Trottman, Martina; Holmes, Suzie . Intèrpret : Bennett, Lucy; Brown, Sophie; Jones, Laura; Pavia, Chris; Willdridge, David .
Temporada: 2010/11;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
12/11/2010.
Autor/a : Szymura, Karolina; Gat, Emmanuel; Osborne, Genevieve . Coreògraf : Gat, Emmanuel . Il·luminació : Gat, Emmanuel . Vestuari : Gat, Emmanuel; Osborne, Genevieve ; Szymura, Karolina . Intèrpret : Osborne, Genevieve ; Szymura, Karolina . Músic/a : Gat, Emmanuel .
Temporada: 2018/19;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
21/03/2019.
Autor/a : Santanach, Laia . Compositor/a : Martorell, Carlos . Coreògraf : Santanach, Laia; Carrión, Andrea . Companyia : Cia. Laia Santanach; Cia. Andrea Carrión . Direcció : Carrión, Andrea; Santanach, Laia . Il·luminació : Serra, Joana . So : Ireland, Uriel; Gálvez, Maria . Vestuari : Palma, Kike . Suports audiovisuals : Castañé, Ignasi . Intèrpret : Carrión, Andrea . Ballarí : Sanz, Julia; Sáez, Mario G.; Martorell, Carlos; Hierro, Anna; Santanach, Laia .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
11/11/2022.
Coreògraf : Noone, Thomas; Weizman, Guy; Haver, Rony . Companyia : Thomas Noone Dance .
Temporada: 2007/08;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
21/02/2008.
Ballarí : Bravo, Alfredo; Noales, Asun; Sagardoy, Arantxa; Alonso, Geles; Guerrero, Enrique; Peña, Yolanda; Verdú, Juan Carlos . Autor/a : Zambrano, Mario . Compositor/a : Coco Rossie; Savall, Jordi; Iglesias, Alberto; Carmona, Lluís; Newman, Thomas; Górecki, Henryk . Coreògraf : Sagardoy, Arantxa; Zambrano, Mario; Noales, Asun . Companyia : Patas Arriba . Il·luminació : Baixeras, Anton; Cerdeiriña, José Manuel ("Ciru") . So : Zambrano, Mario; Montllaó, Jesús; Antón, Germán . Vestuari : Haro, Carlos; Sempere, Nines; Sagardoy, Arantxa . Suports audiovisuals : Montllaó, Jesús; Zambrano, Mario .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
05/10/2006.
Autor/a : Marckson, Andy . Coreògraf : Sarli, Guido; Rodríguez, Manuel . Direcció : Sarli, Guido; Rodríguez, Manuel . Producció : Lalavanderia . Intèrpret : D'Angelo, Ares; Auquer, Xavi; Reyes, Lautaro .
Temporada: 2013/14;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
20/12/2013.
Compositor/a : Casal, Nico . Coreògraf : Cervantes Caro, Carla; Egido Ibánez, Sandra . Companyia : Cia. Lookatthingsdifferent . Vestuari : Cervantes Caro, Carla; Egido Ibánez, Sandra . Ballarí : Cervantes Caro, Carla; Egido Ibánez, Sandra .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
22/04/2023.
Compositor/a : Ono, Seigen; Comelade, Pascal . Coreògraf : Harroche, Brigitte . Companyia : Brigitte Harroche Dansa . Direcció : Harroche, Brigitte . Il·luminació : Llop, Màrius . Vestuari : Brigitte Harroche Dansa .
Temporada: 1990/91;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
11/07/1991.
Compositor/a : Bauzà, Aurora . Companyia : La Súbita . Direcció : Alcalà, Laura; Riba, Emma . Il·luminació : Bianchi, Gabriela . Ballarí : Alcalà, Laura; Riba, Emma .
Temporada: 2021/22; 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
21/10/2021.
Coreògraf : Gat, Emmanuel . Il·luminació : Gat, Emmanuel . Vestuari : Gat, Emmanuel . Producció : Cia. Emanuel Gat Dance .
Temporada: 2018/19;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
21/03/2019.
Companyia : Cia. OtraDanza .
Temporada: 2017/18;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (13è : 2017 : Barcelona).
08/03/2018.
Direcció : Rodríguez, Manuel . Il·luminació : Salvà, Xesca . Vestuari : Nieto, Moisés . Intèrpret : Rodríguez, Manuel .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (12è : 2016 : Barcelona).
30/04/2016.
Autor/a : Doña, Daniel . Coreògraf : Doña, Daniel . Il·luminació : Estrada, Álvaro . So : Cabañas, Kike . Suports audiovisuals : Molnar, Beatrix . Ballarí : Doña, Daniel; Martín, Cristina .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (16è : 2020 : Barcelona).
24/10/2020.
Autor/a : Soler, Guillem; López, Kiko . Coreògraf : López, Kiko . Companyia : Cia Kiko López . Escenografia : Ojeda, Carlos; Olabarrieta, Saray; López, Ander . Ballarí : Asensio, Anna; Salvador, Miriam; Calderón, Esther . Músic/a : Rocha, Jorge Da .
Temporada: 2021/22;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
28/01/2022.
Compositor/a : Fernández, Jesús . Coreògraf : Da.Te Danza; Meza, Omar . Companyia : Da.Te Danza . Direcció : Meza, Omar; Díaz, Rosa . Escenografia : Illanes, Luciano . Il·luminació : Monza, Ernesto . Vestuari : León, Laura . Ballarí : Jonsson, Greta; Montardit, Ivan .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
28/02/2016.
Coreògraf : Garrell, Albert; Rodríguez, Susana; Collado, Joaquín; Vinyes, Natàlia . Il·luminació : Solernou, Amadeu . Suports audiovisuals : Leal, Marta . Ballarí : Salmerón, Guillem; Rotllant, Anna; Guell, Mireia; Gutiérrez, Montse; Farran, Queralt; Cuartero, Carmen; Chomphuworn, Aikiu; Bernal, Anna; Bassa, Lidia; Andrades, Carla; Abrego, Oier; Sanchez, Sara .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
30/04/2021.
Autor/a : Cabrera, Enrique . Compositor/a : Cobo, Luis Miguel . Companyia : Aracaladanza . Direcció : Cabrera, Enrique . Escenografia : Sanz, Elisa . Il·luminació : Yagüe, Pedro . Vestuari : Sanz, Elisa . Suports audiovisuals : Luna, Álvaro . Producció : Aracaladanza; Grec 2019 Festival de Barcelona; Teatros del Canal . Ballarí : Mazagatos, Jonatan de Luis; Plaza Húmera, Raquel de la; Brea Salgueiro, Jorge; García Sánchez, Elena; Trueba Toca, Jimena .
Temporada: 2018/19; 2019/20; 2020/21; 2021/22;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival d'estiu de Barcelona Grec (43è : 2019).
09/07/2019.
Autor/a : MacAyza, Daniel . Compositor/a : Tello, Violeta . Companyia : Cia. La Quebrá . Direcció : Cerdan, Sergi; García, Irene . Escenografia : Cerdan, Sergi . Il·luminació : Cerdan, Sergi . Vestuari : Cerdan, Sergi . Ballarí : García, Irene; Villate, Maria; Pérez Dios, Uxia .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (16è : 2020 : Barcelona).
25/10/2020.
Coreògraf : Jasmin Vardimon . Companyia : Cia. Jasmin Vardimon .
Temporada: 2017/18;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
10/03/2018.
Compositor/a : Belleli, Avi . Coreògraf : Mika, Peter; Sinniger, Diego . Companyia : CobosMika Company . Il·luminació : Lucas, Isaac; Fuentes, Jorge . Ballarí : Mika, Peter; Sinniger, Diego .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
27/05/2016.
Coreògraf : Hevia, Pepe . Companyia : Compañía de Danza Pepe Hevia . Direcció : Hevia, Pepe . Vestuari : Othilia i Carole . Producció : Fernández Lage, Sonia . Intèrpret : Pardos, Marta; Ortiz, Ona; Hevia, Pepe; Hevia, Danay; Boronat, Viviana; Barahona, Mauro; Romà, Sònia .
Temporada: 2007/08; 2008/09;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
24/01/2008.
Autor/a : Cia. Iron Skulls . Coreògraf : Iron Skulls Co . Companyia : Cia. Iron Skulls . Direcció : Iron Skulls Co; Barleycorn, Willy . Escenografia : Lopez, Nina . Il·luminació : González, Òscar . Vestuari : Zaguirre, María . Intèrpret : Garrido, Diego; Moisés "Moe"; Plaza, Héctor; Sales, Agnés; Muñoz, Luis; Martín, Facu; Vega, Adrián; Sagrera, Anna .
Temporada: 2017/18;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (13è : 2017 : Barcelona).
20/10/2017.
Autor/a : La tristura; Cia Mucha Muchacha . Coreògraf : Cia Mucha Muchacha . Companyia : Cia Mucha Muchacha . Direcció : Bolívar, Cristina; Cia Mucha Muchacha; Giménez, Celso . Il·luminació : Prado, Alván; Bolívar, Cristina . So : García, Adolfo . Vestuari : Gabarrón, Ana . Ballarí : Mármol, Marta; Botía, Raúl; Mordeglia, Chiara; Martí Lluch, Belén; Remedios, Marina de .
Temporada: 2021/22; 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
24/03/2022.
Coreògraf : Zotes, Ángel; Rubirola, Anna; Nebot, Nel·lo; Andrés, Olatz de . Companyia : Iliacan . Direcció : Peña, Álvaro de la . Escenografia : Knubovetz, Becho . Il·luminació : Quintero, Israel . So : Hueto, Penélope; Alcántara, Aaron . Vestuari : Iglesias, Antoni . Producció : Piscopo, Francesca; Artero, Paulina . Intèrpret : Zotes, Ángel; Jiménez, Natalia; Andrés, Olatz de; Nebot, Nel·lo; Rubirola, Anna .
Temporada: 2007/08;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Dansat! Festival de Dansa Contemporània de Sant Andreu (5a : 2008 : Barcelona).
26/03/2008.
Compositor/a : Pinchen, Jim . Coreògraf : Noone, Thomas . Companyia : Thomas Noone Dance . Direcció : Noone, Thomas . Il·luminació : Lundin, Peter . Vestuari : TND . Producció : Mercat de les Flors; Thomas Noone Dance . Ballarí : Regoli, Erik; Tirabassi, Eleonora; Forteza, Jerónimo; Barral, Alba; Arozena, Javier G.; Aguilar, Vasna .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
10/09/2015.
Coreògraf : López Flores, Enrique; Ara Sauco, Javier . Companyia : Cia. Javier Ara i Enrique López . Direcció : López Flores, Enrique; Ara Sauco, Javier . Il·luminació : Ferrer, Irene . So : Aller, Àlex; Ara, Javier . Ballarí : Bosch, Claudia; Ara Sauco, Javier; López Flores, Enrique .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
25/11/2022.
Compositor/a : Caldo (Barberá, David) . Coreògraf : Barberà, Meritxell; García, Inma . Companyia : Taiat Dansa . Escenografia : Crespo, Luis . Il·luminació : Jiménez, Ramón . So : Caldo (Barberá, David) . Vestuari : Estudio Savage . Producció : López, Diego . Ballarí : González, Cristian; Reolid, Cristina; Arenas, Crisitina; Fernández, Miquel Àngel; López, Jon; Fernández, Víctor; García, Kilian; Rodríguez, Martxel; Mesa, Joel . Músic/a : Caldo (Barberá, David) .
Temporada: 2016/17;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival d'Estiu de Barcelona Grec (41è : 2017).
13/07/2017.
Compositor/a : Cortizo, Mario G. . Coreògraf : Jiménez, Andrea . Companyia : Ancorae Danza . Direcció : Jiménez, Andrea . Il·luminació : Fàbregas, Andreu . So : Cortizo, Mario G. . Vestuari : Márquez, Amàlia; Eme, Raquel . Suports audiovisuals : Badal, Mar . Ballarí : Jiménez, Andrea; Hernández, Berta; Fernández, Andrea; Prieto, Maria .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (19è : 2022 : Barcelona).
23/10/2022.
Autor/a : Lachky, Anton; Valère-Lachky, Eleonore . Companyia : Anton Lachky Company . Direcció : Lachky, Anton . Producció : Anton Lachky Company . Intèrpret : Cunill, Gonzalo . Ballarí : Narli, Dunya; Cooke, Lewis; Weert, Evelyne de; Patuano, Nino .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Dansa. Quinzena metropolitana.
25/03/2023.
Coreògraf : Vilar, Laura; Barcelona, Miquel . Producció : Cia. Vbuit8 . Intèrpret : Vilar, Laura; Barcelona, Miquel .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (12è : 2016 : Barcelona).
30/04/2016.
Coreògraf : Muñoz, Paloma . Companyia : Cia. Siberia . Direcció : Muñoz, Paloma . Il·luminació : Ortiz, Jaume . Vestuari : Diéguez, Laura . Intèrpret : Klein, Raquel; Enrich, Sara; Lliteras, Laura; Rubio, Amanda; Navarra, Núria .
Temporada: 2017/18;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (13è : 2017 : Barcelona).
27/01/2018.
Ballarí : Silva, Glaub Charles da; Cardona, Marina; Gimeno, Virgínia . Companyia : Lanònima Imperial . Direcció : García, Juan Carlos; Marckmann, Nicolaas . Escenografia : Menchero, José . Producció : Lozano, Néstor .
Temporada: 2005/06; 2006/07;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
05/11/2005.
Autor/a : Puga, Montse . Compositor/a : Pinchen, Jim . Coreògraf : Noone, Thomas . Construcció objecte : Melo, André . Companyia : Thomas Noone Dance . Direcció : Noone, Thomas . Escenografia : Esteller, Sara . Il·luminació : Lleixà, Marc . Suports audiovisuals : Gomila, Carme . Producció : Thomas Noone Dance; Institut Català de les Empreses Culturals (ICEC) . Ballarí : Martí, Berta; Puigdomènech, Héctor; Tirabassi, Eleanora; Mesa, Joel .
Temporada: 2021/22; 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival d'estiu de Barcelona Grec (46è : 2022).
13/07/2022.
Companyia : Get Bak . Direcció : Fruitós, Nil . Producció : Get Bak; Varium Espai de Moviment . Ballarí : Monreal, Blanca; Cruanyes, Harysafu ; Castillo, Daniel; Morancho, Albert; Sandé, Marcel; Sène, Leïti ; Fruitós, Nil . Músic/a : Cruanyes, Harysafu ; Castillo, Daniel; Pujol, Sergi; Fruitós, Nil .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
26/02/2016.
Coreògraf : Noone, Thomas . Il·luminació : Quintero, Israel . Producció : Esteller, Sara . Intèrpret : Barral, Alba; Arozena, Javier G.; Szymura, Karolina; Forteza, Jerónimo .
Temporada: 2013/14;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
28/02/2014.
Autor/a : Almirall, Marta; Mbengue, Anna . Compositor/a : Bamba, Ismael; Taylor, Oscar . Coreògraf : Mbengue, Anna; Almirall, Marta . Direcció : Almirall, Marta . Escenografia : Cadafalch, Roman . Il·luminació : Fàbregas, Andreu . Vestuari : Salgado, Marcela . Suports audiovisuals : Cadafalch, Roman . Producció : Roseland Musical; Festival Grec . Ballarí : Ripoll, Guillem; Gómez, Marta; Sarr, Yahya; Induráin, Maragda; Mbengue, Anna; Salvador, Miriam .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival d'estiu de Barcelona Grec (47è : 2023).
19/07/2023.
Autor/a : Olea, Mabel . Coreògraf : Olea, Mabel . Companyia : Cia Mabel Olea . Direcció : Olea, Mabel . Escenografia : Font, Guillem . Il·luminació : Font, Guillem; Olea, Mabel . So : Font, Guillem . Vestuari : Ros, Joan . Suports audiovisuals : López, Andrea . Ballarí : Cobas, Tanit; Tato, Paula; Riera, Eira; Olea, Mabel; Jurado, Maria; Tervonen, Hanna .
Temporada: 2021/22; 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
21/05/2022.
Compositor/a : Martorell, Carlos . Coreògraf : Álvarez, Olga; Fernàndez, Marc . Companyia : Cia. La Taimada . Direcció : Álvarez, Olga; Cabestany, Jordi . Escenografia : Cia. La Taimada . Il·luminació : Serra, Joana . Vestuari : Cia. La Taimada .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
21/05/2021.
Autor/a : Heitzinger, Iris; Heitzinger, Iris . Coreògraf : Ribeiro, Reinaldo; Vilar, Laura; Arrue, Iker . Companyia : Companyia de Dansa Bebeto Cidra; Trànsit Dansa; CobosMika Company . Intèrpret : Heitzinger, Iris; Vilar, Laura; Arrue, Iker; Vázquez, Sol; Ribeiro, Reinaldo .
Temporada: 2010/11;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
14/01/2011.
Autor/a : Picó, Sol; La Baldufa; Blasi, Enric; Pardo, Emiliano; Pijuan, Carles . Compositor/a : Ayuso, Víctor . Direcció : Picó, Sol . Escenografia : Pijuan, Carles . Il·luminació : Fernández, Anjos . Vestuari : Solé, Rosa . Producció : Mostra Igualada; Festival d'estiu Grec; Festi'Mômes . Intèrpret : Pijuan, Carles; Pardo, Emiliano; Blasi, Enric .
Temporada: 2021/22;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival d'estiu de Barcelona Grec (46è : 2022).
06/07/2022.
Ballarí : Veit, Kristina; Salas, Manel; Silva, Glaub Charles da; Cobos, Olga; Cobos, Jesús; Arrue, Iker . Compositor/a : Iiudine, Maxim . Coreògraf : Cobos, Olga; Mika, Peter . Companyia : CobosMika Company . Escenografia : Mika, Peter . Il·luminació : Mika, Peter; Kunitsch, Michael . So : Iiudine, Maxim . Vestuari : Cobos, Olga .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
01/03/2007.
Autor/a : Eisenhardt, Thomas; Wargo Brekling, Kamilla . Compositor/a : Lundin, Fredrik . Coreògraf : Eisenhardt, Thomas; Wargo Brekling, Kamilla . Companyia : Cia. Aaben dans . Escenografia : Kasper-Sophie . Vestuari : Kasper-Sophie . Intèrpret : Helbing, Antoinette ; Hanfgarn Jensen, Nanna; Birger Hansen, Ole .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
13/11/2022.
Companyia : Cia. Ognam; Grup Harmonique; Cia. Nishelma; Cia. Frevo Barcelona; Cia. Nouvas; Cia. Presagio; Cia. Arnau Pérez; Cia. Skin Signals . Cantant : Cia. Skin Signals .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (16è : 2020 : Barcelona).
24/10/2020.
Compositor/a : Llopis, Pep . Coreògraf : Valls, Edison . Companyia : Ananda Dansa . Direcció : Valls, Edison; Valls, Rosángeles . Escenografia : Montesinos, Carlos . Vestuari : Montesinos, Francisco . Ballarí : García, Juli; Fernández, Amparo; Mira, Irene; Extremiana, Ana; Casany, Josep Manel; Macías, Vicente .
Temporada: 1990/91;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
02/12/1990.
Coreògraf : Goshen, Smadar; Muñoz, Paloma; Sansalvador, Pablo; Noone, Thomas . Direcció : Sansalvador, Pablo; Colditz, Thomas . Ballarí : Cobas, Tanit; Raiola, Anna; Roncero, Carlos; Ros, Adrian .
Temporada: 2021/22;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
18/09/2021.
Coreògraf : Bigas, Quim . Companyia : Cia. Hotel Col·lectiu Escènic . Ballarí : Gómez, Roberto; Hierro, Anna; López, Èlia; Nogal, Lorena .
Temporada: 2018/19;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
24/05/2019.
Ballarí : Martínez, Núria; Noone, Thomas . Compositor/a : Pérez Santiago, Felipe; Navarrete, Pedro; Chic, Joan; Dall'Osto, Diego . Companyia : Thomas Noone Dance; Festival Grec de Barcelona . Escenografia : Thomas Noone Dance . Il·luminació : Ortiz, Jaume . So : Horneman, Horne . Vestuari : Thomas Noone Dance .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival de Barcelona Grec (31a : 2007).
25/07/2007.
Companyia : Companyia de Dansa Mar Gómez . Direcció : Gómez, Mar; Martínez, Xavier . Escenografia : Márquez, Àngel . Il·luminació : Espunya, Anna . Vestuari : Soria, Mariel . Producció : Closas, Valen . Intèrpret : Gómez, Mar; Martínez, Xavier .
Temporada: 2013/14;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
25/10/2014.
Autor/a : Rodríguez, Manuel . Compositor/a : Aire . Coreògraf : Rodríguez, Manuel . Companyia : Cia Manuel Rodríguez . Direcció : Rodríguez, Manuel . Producció : ELAMOR . Ballarí : Tato, Paula; Rodríguez, Manuel .
Temporada: 2021/22;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
17/12/2021.
Músic/a : Garriga, Xavier . Companyia : Iliacan . Direcció : Peña, Álvaro de la . Escenografia : Peña, Álvaro de la . Vestuari : Unfried, Ariane Isabell; Guitart, Nausica . Suports audiovisuals : Jerulasky, Mariana; Teixidor, Jordi . Producció : Artero, Paulina .
Temporada: 2005/06;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
18/11/2005.
Coreògraf : Mae, Sofia; Prim, Ruth; Martínez, Carles; Lment, Oscar; González, Sílvia . Companyia : Cia. Roots . Direcció : Prim, Ruth . Ballarí : Martínez, Carles; Lment, Oscar; Prim, Ruth; Mae, Sofia; González, Sílvia .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (19è : 2022 : Barcelona).
22/10/2022.
Ballarí : Morino, Keith; Verdú, Juan Carlos; Noales, Asun; Costa, Hervé; Sanguino, Sara . Compositor/a : Pärt, Arvo; Lemper, Utte; Bach, Johann Sebastian . Coreògraf : Morino, Keith; Noales, Asun; Costa, Hervé; Sanguino, Sara . Companyia : Companyia Keith Morino; Les 4 Souffles; Patas Arriba . Il·luminació : Lee, Sam . Vestuari : Orive, Anna .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Dansat! Festival de Dansa Contemporània de Sant Andreu (3a : 2006 : Barcelona).
30/03/2006.
Ballarí : Solano, Claudia; Díaz, Gemma; Gutiérrez, Emili; Cervantes, Mónica; Verdú, Juan Carlos; Kempster, Susan; Barahona, Mario; García Ferro, Sebastián; Forment, Ester . Autor/a : Zambrano, Mario; Serrano, Àlex; Ramírez, Gustavo . Compositor/a : Strauss, Richard; Dettinger, O.; Monthieux, Krishoo; Schubert, Franz; García Ferro, Sebastián; Brinkmann, T. . Coreògraf : García Ferro, Sebastián; Forment, Ester; Barahona, Mauro; Kempster, Susan; Ramírez, Gustavo . Companyia : Lapsus Dansa; Proyecto Titoyaya . Direcció : Eupierre, Alexis; Ramírez, Gustavo; Serrano, Àlex .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Dansat! Festival de Dansa Contemporània de Sant Andreu (4a : 2007 : Barcelona).
11/04/2007.
Autor/a : Loira, David; Balbís, Rut; Nakata, Kenshiro . Compositor/a : Tumbara; Violet Vision; Armstrong, Craig; Kusuda, Kenzo; Yamashirogumi; Yamada, Masayuki; O'Halloran, Dustin; Reches, Binia; Heijens, Chris; Sakamoto, Ruychy . Coreògraf : Fridman, Sharon; Kusuda, Kenzo; Bombardó, Claudi; Balbís, Rut; Sitges-Sardà, Nora; Loira, David . Companyia : Pisando Ovos; Korzo Producties; Contrapunctus Danceport . Direcció : Fridman, Sharon; Sitges-Sardà, Nora; Bombardó, Claudi . Il·luminació : Milo, Roy; Cantero, Irene; Castro, Alfonso; Tol, Ronald . Intèrpret : Fridman, Sharon; Fernández, Carlos; Loira, David; Balbís, Rut; Kusuda, Kenzo; Querol, Mireia de; Sitges-Sardà, Nora; García Font, Miquel .
Temporada: 2007/08;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Dansat! Festival de Dansa Contemporània de Sant Andreu (5a : 2008 : Barcelona).
28/03/2008.
Autor/a : Torres, Roberto . Compositor/a : Aguilar, Samuel . Coreògraf : Hurtado, Paloma; Quintana, Paula; Torres, Roberto; Morales, Daniel . Companyia : Cia. Nómada . Direcció : Torres, Roberto . Il·luminació : Morales, Grace . Vestuari : Pinillos, Yaiza . Suports audiovisuals : Acosta, Yudi . Producció : Centro Insular de Artes Escénicas . Ballarí : Hurtado, Paloma; Morales, Daniel; Quintana, Paula . Músic/a : Aguilar, Samuel; Jaubert, Miguel .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
30/10/2020.
Companyia : Cia. Nómada; Cia. Carmen Muñoz .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
30/01/2021.
Autor/a : Senesi, Gino; Arozena, javeir . Coreògraf : Arozena, javeir . Companyia : Javier Arozena Cia . Direcció : Senesi, Gino; Arozena, javeir . Il·luminació : Horneman, Horne . Ballarí : Arozena, javeir .
Temporada: 2021/22;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
22/04/2022.
Companyia : Cia. Unaiuna ; Cia La Súbita . Ballarí : Reyes, Lautaro; Auquer, Xavi; López, Kiko; Noone, Thomas; Lérida, Juan Carlos; Sarli, Guido .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
20/10/2022.
Ballarí : Andersson, Adel; Cáceres, Anna; Horneman, Horne; Martínez, Núria . Compositor/a : Navarrete, Pedro . Coreògraf : Noone, Thomas . Companyia : Thomas Noone Dance .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Dansat! Festival de Dansa Contemporània de Sant Andreu (4a : 2007 : Barcelona).
12/04/2007.
Ballarí : Gómez, José; Horneman, Horne; Martínez, Núria; Noone, Thomas; Roelofsen, Marijn; Andersson, Adel; Palma, Lara; Pascual, Clara; Zapater, Glòria; Lloveras, Blanca; Sánchez, Anna; Cáceres, Anna . Compositor/a : Chic, Joan; Puente, Tito; Ades, Thomas; Palmieri, Eddie; Reijseger, Ernst; Ligeti, György; Pappalardo, Gianfranco . Coreògraf : Noone, Thomas . Companyia : Thomas Noone Dance . Il·luminació : Ortiz, Jaume .
Temporada: 2005/06;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Dansat! Festival de Dansa Contemporània de Sant Andreu (3a : 2006 : Barcelona).
02/04/2006.
Coreògraf : Noone, Thomas . Companyia : NorrDans; Thomas Noone Dance . Il·luminació : Lundin, Peter . Vestuari : Hörnfeldt, Anton .
Temporada: 2013/14;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
14/09/2013.
Coreògraf : Missen, Anthony; Clevillé, Joan; Brun, Davy; Erdos, Rachel; Naharin, Ohad; Turner, Kevin Edward; Brew, Marc . Intèrpret : Beillevaire, Chloe; Demay, Thomas; Calmelet, Cóme; Brew, Marc; Barral, Alba; Arozena, Javier G.; Szymura, Karolina; Missen, Anthony; Engelhardt, Amanda; Priore, Robert; Gülgeç, Thomasin; Verlinden, Leila; Jirmanova, Anna; Fitzgibbons, Toby; Barrouquere, Fanny; Aung, Stacey; Forteza, Jerónimo .
Temporada: 2013/14;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
12/09/2013.
Ballarí : Andersson, Adel; Noone, Thomas; Martínez, Núria; Roelofsen, Marijn; Horneman, Horne; Sánchez, Ana María; Cáceres, Anna . Compositor/a : Pappalardo, Gianfranco; Dall'Osto, Diego . Coreògraf : Noone, Thomas . Companyia : Thomas Noone Dance . Escenografia : Jiménez, David . Il·luminació : Ortiz, Jaume .
Temporada: 2005/06; 2006/07;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
06/10/2005.
Companyia : Cia. Mutuo; Cia. Javier Arozena; Cia. Tangen Benzal; Cia. Thomas Noone & Alba Barral .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (16è : 2020 : Barcelona).
23/10/2020.
Compositor/a : Pinchen, Jim . Coreògraf : Noone, Thomas . Companyia : Cia. Thomas Noone Dance . Direcció : Noone, Thomas . Escenografia : Glaenzel, Max . Il·luminació : Ström, Jimmy . Producció : Mercat de les Flors; L'Estruch . Ballarí : Sansalvador, Pablo; Arozena, Javier G.; Forteza, Jerónimo; Güell, Gemma; Tirabassi, Eleonora; Porrelli, Pierfrancesco; Benzal, Jesús; Barral, Alba .
Temporada: 2017/18; 2018/19;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (13è : 2017 : Barcelona).
08/12/2017.
Autor/a : Crespo, Núria; Olea, Mabel . Compositor/a : Lee, Brenda; Fernández-Llimona, Agustí; Puig, Sergi . Coreògraf : Romero, Júlia; Batet, Sílvia; Romeu, Emma; Crespo, Núria; Olea, Mabel . Companyia : Conservatori Superior de Dansa de l'Institut del Teatre . Direcció : Batet, Sílvia . Il·luminació : Font, Guillem; Ubia, Mariona . Vestuari : Ros, Joan; Romeu, Emma . Intèrpret : Romero, Júlia . Ballarí : Riera, Eira; Crespo, Núria; Tato, Paula; Serra, Anna ; Seda, Pere; Romero, Raquel; Palomino, Vera; García, Marta; Ternover, Hanna; Cobas, Tanit; Romeu, Emma; Jurado, Maria; Olea, Mabel .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
18/03/2021.
Coreògraf : Noone, Thomas . Companyia : Cia. Thomas Noone Dance . Direcció : Noone, Thomas . Vestuari : Udina, Marc . Ballarí : Tato, Paula; Pérez, Oscar; Monzón, Naya; Mesa, Joel; Tirabassi, Eleonora; López, Kiko; Roncero, Carlos; Sanz, Julia; Panizza, Cora; Auquer, Xavier .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Dansa. Quinzena metropolitana.
13/03/2021.
Autor/a : Core, Gaston . Coreògraf : Core, Gaston . Companyia : Cia Gaston Core . Direcció : Core, Gaston . Il·luminació : Core, Gaston . So : Nag, Shreyashee . Producció : Sala Hiroshima; Dansa Metropolitana . Ballarí : Basu, Paroma; Hoque Tumanguil, Catherine; DasGupta, Anoushka; Foglietta, Anna; Nag, Shreyashee; Celdran, Margaux; Aguirre Moral, Diana; Nathani Harwani, Karina .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
16/12/2022.
Autor/a : Selva Bonino, Pietro; Sperotto, Andrea . Producció : Cia. Sugar . Intèrpret : Selva Bonino, Pietro; Sperotto, Andrea .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (12è : 2016 : Barcelona).
30/04/2016.
Adaptació : Montserrat, Marc . Coreògraf : Valls, Kanga . Companyia : Kulbik Dance Company . Direcció : Valls, Kanga . Vestuari : Jové, Pep . Suports audiovisuals : Desilence Studio . Producció : Kulbik Dance Company; Mercat de les Flors . Intèrpret : Valls, Kanga . Ballarí : Suárez, Isaac; Orduña, Sergi; López, Kiko; Cabeza, Manel; Ayllón, Susanna .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
30/01/2016.
Compositor/a : Bach, Johann Sebastian; Mozart, Wolfgang Amadeus; Fauré, Gabriel . Coreògraf : Muñoz, Rosa; Salas, Carles . Companyia : Búbulus Companyia de Dansa . Direcció : Salas, Carles; Muñoz, Rosa . Escenografia : Búbulus Companyia de Dansa . Il·luminació : Corchero, Andrés . Ballarí : Ferran, Toti; Purtí, Joan; Muñoz, Rosa; Salas, Carles; Dorca, Xavier; García, Elena .
Temporada: 1991/92;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival de Tardor de Barcelona (3r : 1991).
06/11/1991.
Autor/a : García, Virginia; Muñoz, Damián . Direcció : García, Virginia; Muñoz, Damián . Intèrpret : García, Virginia; Muñoz, Damián; Peya, Clara .
Temporada: 2013/14;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
31/01/2014.
Direcció musical : Noguer, Martí . Autor/a : Noone, Thomas . Companyia : Cia. Thomas Noone Dance; Noguer, Martí . Direcció : Noone, Thomas . Il·luminació : Lleixà, Marc; Noone, Thomas . Vestuari : Udina, Marc . Producció : Thomas Noone Dance; Mercat de les Flors . Ballarí : Theunissen, Toon; Rigal, Mona Lisa; Razquin, Julia; Pérez, Oscar; Adrianow, Manon; Martí, Berta .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansa Metropolitana.
17/03/2023.
Compositor/a : Díaz, Jesús; Hernaiz, Luis . Coreògraf : Hernando Magadan, Fernando; La Intrusa Danza . Companyia : Lava Compañía de Danza . Ballarí : Mangialardi, Fabiana; Díaz, Adrián; Arozena, javeir; Asunción, Javier de la ; Marino, Emiliana Battista; Rubio, Amanda .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (16è : 2020 : Barcelona).
22/10/2020.
Compositor/a : Montserrat, Arnau; Stravinsky, Igor; Reserva Espiritual d’Occidente . Coreògraf : Muñoz, Carmen . Companyia : Cia. Carmen Muñoz . Direcció : Muñoz, Carmen . Il·luminació : García, Olga . So : Muñoz, Carmen . Vestuari : Piñol, Marta . Suports audiovisuals : Lamas, Wences (Lamas López, Wenceslao) . Cantant : Pura, Pepe de . Ballarí : Muñoz, Carmen .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
30/10/2020.
Companyia : Companyia Brodas Bros . Direcció : Fruitós, Lluc . Vestuari : Pierart . Producció : Brodas Bros . Intèrpret : Fruitós, Lluc; Fruitós, Pol; Pons, Berta; Pons, Clara .
Temporada: 20015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
25/10/2015.
Autor/a : García, Virginia . Ballarí : García, Virginia .
Temporada: 2010/11; 2011/12;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
15/04/2011.
Compositor/a : Higgs, Andy; Pinchen, Jim . Coreògraf : Bennet, Lucy; Benstead, Christopher; Inao, Yoshifumi . Companyia : Stopgap Dance Company . Direcció : Bennet, Lucy . Escenografia : Jones, Anna . Il·luminació : Yavrovan, Chahine . Vestuari : Moriling, Rosey ; Jones, Anna . Producció : Sho Shibata . Ballarí : Toole, Dave; Pavia, Chris; Jones, Laura; Butler, Amy; Willdridge, David .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
23/10/2015.
Autor/a : Garzón, Verónica; Sun, Junyi; Quiñones, Begoña . Coreògraf : Quiñones, Begoña; Garzón, Verónica . Direcció : Quiñones, Begoña; Garzón, Verónica . Il·luminació : Seoane, Pablo R.; Ferrer, Irene; Martorell, Carlos . So : Martorell, Carlos . Vestuari : Diego, Paola de . Suports audiovisuals : Arnal, Jordi . Producció : Spectare; Centro Coreográfico-Teatros del Canal; Dansa Metropolitana . Ballarí : Sun, Junyi .
Temporada: 2021/22;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
12/11/2021.
Coreògraf : Carafi, Helga; Sánchez, Montse . Direcció : Baeza, Ramón . Escenografia : Increpación Danza . Vestuari : Increpación Danza . Intèrpret : Carafi, Helga; Sánchez, Montse .
Temporada: 2015/16;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival Dansat (12è : 2016 : Barcelona).
30/04/2016.
Companyia : Cia Jacob Gómez; Cia Manuel Rodríguez; Cia Unaiuna; Cia Kiko López .
Temporada: 2021/22;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival dansat (17è : 2021 : Barcelona).
22/10/2021.
Autor/a : Core, Gaston . Compositor/a : Rocha, Jorge Da . Direcció : Core, Gaston . Il·luminació : Ordenavia, Manuel . Vestuari : Rubio, Christian . Suports audiovisuals : Brazzit, Alice . Intèrpret : Rocha, Jorge Da; Nag, Shreyashee .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
17/12/2022.
Autor/a : Smet, Johan de . Compositor/a : Tétreault, Martín . Coreògraf : Blackburn, Hélène . Companyia : Cia Cas Públic . Direcció : Blackburn, Hélène . Il·luminació : Blackburn, Hélène; B-Beaulieu, Emilie . Producció : Kopergietery; Cia Cas Públic . Ballarí : Kizilca, Seymanur; Miroslavov, Evgeni; Salfamones, Chaz Keith; Serrai, Ramzi; Zambu, Burhan .
Temporada: 2021/22;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
20/03/2022.
Companyia : Cia. Aïda Colmenero Díaz . Direcció : Colmenero Díaz, Aída . Escenografia : Colmenero Díaz, Aída . Vestuari : Yakart Association . Suports audiovisuals : Traoré, Siaka S. . Producció : Yakart . Ballarí : Thioune, Rokhaya; Mbye, Amie . Músic/a : Codou, Yande .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
07/07/2021.
Autor/a : Alonso, Roberto G. . Coreògraf : Alonso, Roberto G. . Companyia : Companyia Roberto G. Alonso . Direcció : Alonso, Roberto G. .
Temporada: 1994/95; 1995/96;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Mostra de teatre Gai i Lèsbic de Barcelona (2a : 1995).
02/02/1995.
Autor/a : Baylach, Nora; Serra, Joana; Cot Ros, Joan . Coreògraf : Cot Ros, Joan . Companyia : Animal Religion . Producció : ElPetit; Mercat de les Flors . Ballarí : Baylach, Nora; Serra, Joana .
Temporada: 2021/22;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
27/11/2021.