Base de Dades Espectacles de Catalunya
Cercar
« Anterior |
1 - 50 de 495
|
Següent »
Resultados de la búsqueda
Autor/a : Corchero, Andrés . Coreògraf : Corchero, Andrés; Muñoz, Rosa . Companyia : Raravis-Andrés Corchero/Rosa Muñoz; Mercat de les Flors . Direcció : Corchero, Andrés; Muñoz, Rosa . Escenografia : González, Beatriz . Il·luminació : López, Ananda; Corchero, Andrés . So : Ases, Marc . Vestuari : Pérez, Caterina . Producció : Felip, Txell . Intèrpret : Evinson, Soren; Mas, Jordi; Rebenaque, Isidre; Anido, Diego; Bachero, Pau .
Temporada: 2007/08;
Estrena:
Teatre Alegria.
(Terrassa).
Tensdansa'07. Festival de Dansa de Terrassa (5a : 2007 : Barcelona / Sabadell / Terrassa).
29/09/2007.
Producció : Associació de Circ Tub d'Assaig 7.70 . Intèrpret : Muntané, Ton; Paraskeva, Adriana; La Kanija circ; Uroz Gutierrez, Cristian; Lucario, Luc; Elise i Nils .
Temporada: 2021/22;
Estrena:
Factoria Cultural de Terrassa.
(Terrassa).
02/01/2022.
Companyia : Maiol i Francesco . Producció : Associació de Circ Tub d'Assaig 7.70 . Intèrpret : Iglesias, Marta; Florez, Don; Nuñez, Sofia; Casademunt, Pol .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
Factoria Cultural de Terrassa.
(Terrassa).
08/01/2022.
Autor/a : Sánchez, Anna . Músic/a : Fruitós, Lluc . Compositor/a : Fruitós, Lluc . Coreògraf : Fruitós, Lluc; Cendoya, Vero . Direcció : Fruitós, Lluc; Cendoya, Vero . Ballarí : Cendoya, Vero .
Temporada: 2005/06; 2006/07;
Estrena:
Sala Maria Plans.
(Terrassa).
Tensdansa'05 / 2+1. Festival de Dansa de Terrassa (3a : 2005).
07/10/2005.
Autor/a : Fauró, Aleix; Martín, Isis . Companyia : Cia. La Virgueria . Direcció : Fauró, Aleix . Escenografia : Gehlhaar, Ian . Il·luminació : Espunya, Anna . Producció : Centre d'Arts Escèniques de Terrassa (CAET) . Intèrpret : Martín, Isis; Fita, Marina; Gilabert, Carles; Picó, Joan; Llauradó, Georgina .
Temporada: 2011/12;
Estrena:
Teatre Alegria.
(Terrassa).
31/03/2012.
Autor/a : Simón, Antonio . Direcció : Simón, Antonio . Escenografia : Aaltonen, Kirsi . Vestuari : Aaltonen, Kirsi . Intèrpret : Alcaide, Silvia; Castells, Judith; López, Ana; Ràmia, Glòria; Muntané, Ton .
Temporada: 1997/98;
Estrena:
Teatre Alegria.
(Terrassa).
28/05/1998.
Autor/a : Pino Olivera, Adrián . Producció : Pino Olivera, Adrián . Intèrpret : Pino Olivera, Adrián .
Temporada: 2017/18;
Estrena:
Plaça davant del Teatre Alegria.
(Terrassa).
Festival TNT 2017 (10a : 2017 : Terrassa).
29/09/2017.
Autor/a : Evinson, Soren . Adaptació : Lindner, Florine . Compositor/a : Papell, Daniel . Il·luminació : Bauer, Julia . Producció : Le Phénix Valenciennes (França); Festival TNT – Terrassa Noves Tendències; Antic Teatre; Kulturfabrik (Luxemburg) . Intèrpret : Evinson, Soren .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
Teatre Alegria.
(Terrassa).
29/05/2021.
Companyia : Royal Ballet . Ballarí : Clarque, Reece; Ball, Mathew; Naghdi, Yasmine; Campbell, Alexander; Márquez, Roberta; Cuthbertson, Lauren; Cervera, Ricardo; Morera, Laura; McRae, Steven .
Temporada: 2016/17;
Estrena:
Centre Cultural Terrassa.
(Terrassa).
17/12/2016.
Autor/a : Brecht, Bertolt . Adaptació : Salvat, Ricard . Traducció : Fontcuberta, Joan . Compositor/a : Alavedra, Joan . Coreògraf : Carrasco, Marta . Companyia : Mercat de les Flors i Centre dramàtic del Vallès . Direcció : Salvat, Ricard . Escenografia : Chambers, Deborah . Il·luminació : Borràs, Josep Maria . Vestuari : Chambers, Deborah; Albàs, Montse . Intèrpret : Carreras, Domènec; Blasco, Pepo; Llunell, Mireia; Escobar, Helena ("La Bleda"); Fargas, Joan; Josa, Marissa; García, Jaume; Tarrasón, Oriol; Sans, Manel; Vila, Ramon; Bernet, Jaume; Sirvent, Cristina; Cadafalch, Rosa; Salas, Carles; Majó, Enric; Ricart, Santi; González, Adrià .
Temporada: 1998/99;
Estrena:
Teatre Alegria.
(Terrassa).
08/10/1998.
Coreògraf : Gómez-Calcerrada, Mar . Companyia : Companyia de Dansa Mar Gómez . Direcció : Gómez-Calcerrada, Mar . Escenografia : Companyia de Dansa Mar Gómez .
Temporada: 1992/93;
Estrena:
Sala Maria Plans.
(Terrassa).
12/03/1993.
Autor/a : Sartre, Jean-Paul; Gilabert, Gastón . Adaptació : Lázaro, Esther . Direcció : Gilabert, Gastón . Escenografia : Therkas Teatre . Il·luminació : Freixas, Ricard . So : Freixas, Ricard . Vestuari : Setó, Alba . Producció : Therkas Teatre . Intèrpret : Talló, Marc; Segú, David; Ramos, Carla; Lázaro, Esther .
Temporada: 2012/13;
Estrena:
Teatre Alegria.
(Terrassa).
02/06/2013.
Coreògraf : Sánchez, Dory . Intèrpret : Sánchez, Dory .
Temporada: 2007/08;
Estrena:
Teatre Alegria.
(Terrassa).
Tensdansa'07. Festival de Dansa de Terrassa (5a : 2007 : Barcelona / Sabadell / Terrassa).
06/10/2007.
Coreògraf : Canales, Antonio . Companyia : Ballet Flamenco de Antonio Canales . Direcció : Canales, Antonio .
Temporada: 1992/93;
Estrena:
Centre Cultural Caixa Terrassa.
(Terrassa).
12/12/1992.
Autor/a : Gil de Biedma, Jaime . Coreògraf : Corchero, Andrés . Companyia : Andrés Corchero i Feliu Formosa . Direcció : Corchero, Andrés; Formosa, Feliu . Intèrpret : Formosa, Feliu . Ballarí : Corchero, Andrés .
Temporada: 1990/91; 1991/92;
Estrena:
Sala Maria Plans.
(Terrassa).
Xarxa de Teatres Públics de Catalunya.
11/01/1991.
Coreògraf : Messerer, Asaf; García, J.; Petipa, Marius; Martí, Rafael; Vainoven; Lopukhov; Ivanov . Companyia : Ballet d'Euskadi . Direcció : Martí, Rafael . Vestuari : Gutiérrez, Carmen; Sánchez, Floren . Músic/a : Rakhmàninov, Sergey; Massenet, Jules; Bizet, Georges; Minkus, Ludwig; Txaikovski, Piotr Ilitx; Marquès, Pau .
Temporada: 1992/93;
Estrena:
Centre Cultural Terrassa.
(Terrassa).
24/04/1993.
Compositor/a : Piazzolla, Astor; Beethoven, Ludwig van . Coreògraf : Schayk, Toer Van; Manen, Hans van; Dantzig, Rudi Van . Companyia : Ballet Nacional d'Holanda . Direcció : Eagling, Wayne . Escenografia : Schayk, Toer Van; Vroom, Jean Paul . Il·luminació : Schayk, Toer Van . Vestuari : Stokvis, Joop; Schayk, Toer Van; Vroom, Jean Paul . Músic/a : Beethoven, Ludwig van; Bartók, Béla; Satie, Erik; Strauss, Richard .
Temporada: 1994/95;
Estrena:
Centre Cultural Terrassa.
(Terrassa).
29/04/1995.
Companyia : Ballet del Gran Teatre de Ginebra . Direcció : Passard, François; Mancini, Giorgio .
Temporada: 1999/00;
Estrena:
Centre Cultural Fundació Caixa Terrassa.
(Terrassa).
09/04/2000.
Coreògraf : Ismailian, Gagik; Pinto, Rui; Wellenkamp, Vasco; Duato, Nacho . Companyia : Ballet Gulbenkian . Direcció : Salavisa, Jorge . Escenografia : Duato, Nacho . Vestuari : Duato, Nacho . Músic/a : Brouwer, Roland; Barber, Samuel; Debussy, Claude; Madredeus; Elgar, Edward; Monk, Meredith; Liszt, Franz .
Temporada: 1993/94;
Estrena:
Centre Cultural Terrassa.
(Terrassa).
14/05/1994.
Autor/a : Friel, Brian . Traducció : Fité, Jordi . Direcció : Colomer, Imma . Escenografia : Planas, Enric . Il·luminació : Planas, Enric . So : Bazin, Damien . Intèrpret : Rius, Fina; Ferrer, Pep .
Temporada: 2012/13; 2013/14;
Estrena:
Teatre Alegria.
(Terrassa).
02/03/2013.
Ballarí : Tanco, Laia; Rubio, Jordi; Pérez, Silvia; Garuz, Glòria; Franquesa, Cesc; Fàbregas, Lluís . Coreògraf : Serra, Joan; Serra, Quim . Companyia : Vesc; Factoria Mascaró . Direcció : Figueres, Joan; Serra, Quim; Serra, Joan . Escenografia : DigaMelóN . Producció : Puig, Lluís .
Temporada: 2002/03;
Estrena:
Piscina de Vallparadís.
(Terrassa).
01/09/2002.
Autor/a : Cunillé, Lluïsa . Compositor/a : Alavedra, Joan . Direcció : Rusakov, Eugeni . Il·luminació : Martínez, Ricard . Intèrpret : González, Carme; Sirvent, Cristina .
Temporada: 1994/95; 1995/96;
Estrena:
Sala Maria Plans.
(Terrassa).
20/01/1995.
Direcció musical : York, Donald . Compositor/a : York, Donald; Poulenc, Francis; Händel, Georg Friederich . Coreògraf : Taylor, Paul . Companyia : Paul Taylor Dance Company . Direcció : Taylor, Paul . Il·luminació : Tipton, Jennifer . Vestuari : Loquasto, Santo; Moore, Gene . Ballarí : Roberts, Denise ; Patrick, Thomas; Wadlington, Jeff ; Stone, Sandra; McCann, Cathy; Mauricio, Joao; Benz, Rachel Berman; Chaib, Elie; Cochran, Mary; Corbin, Patrick; Cortez, Hernando; Dinapoli, Constance; Gillis, Christopher; Grenke, David; Heilman, Caryn; Huber, Francie ; Asnes, Andrew .
Temporada: 1990/91;
Estrena:
Centre Cultural Caixa Terrassa.
(Terrassa).
27/10/1990.
Companyia : Ballet d'Euskadi . Direcció : Martí, Rafael . Vestuari : Olsina . Ballarí : Villar, Verónica; Celis, Elisa; Urgatetxe, Amaia; Hurtado, Iñaki .
Temporada: 1991/92;
Estrena:
Centre Cultural Fundació Caixa Terrassa.
(Terrassa).
18/01/1992.
Cantant : Cortés, Antonio . Ballarí : Carmona, Juan Luís; Pulido, Lucía; Alcalá, Beatriz . Companyia : Escuela Municipal de Flamenco del Ayuntamiento de Priego de Córdoba . Direcció : Carmona, Anacleto .
Temporada: 2000/01;
Estrena:
Teatre Alegria.
(Terrassa).
09/12/2000.
Coreògraf : Spoerli, Heinz . Companyia : Ballet de Zuric . Direcció : Spoerli, Heinz .
Temporada: 2002/03;
Estrena:
Centre Cultural Fundació Caixa Terrassa.
(Terrassa).
19/01/2003.
Coreògraf : Coll, Guillermina; de la Peña, Álvaro; Wrona, Hans; Vokoun, Pavel . Companyia : Dart Companyia de Dansa . Il·luminació : Mella, Lluís . So : Mella, Luis . Vestuari : Gina Dansa; Almagro, Maria . Ballarí : Saiz, Victòria; Malinowski, Pedro; Novas, Anna; Gómez, Toni; Mel.lo, Lali; Forrellad, Narciso; Lacalle, Àngels; Vinyas, Natàlia; Escorihuela, Lourdes; Bisetti, Maite; Torredemer, Anna; Silvestre, Paca; Duró, Marta .
Temporada: 1986/87;
Estrena:
Centre Cultural Caixa d'Estalvis de Terrassa.
(Terrassa).
06/12/1986.
Traducció : Oliver, Joan ("Pere Quart") . Companyia : Centre Dramàtic del Vallès . Direcció : Roda i Fàbregas, Frederic . Escenografia : Berrondo, Jon . Il·luminació : Martínez, Ricard . Vestuari : Chambers, Deborah . Intèrpret : Carreras, Domènec; Rueda, Fran; Altimira, Marta; Soler, Lluís; Plana, David; Figueras, Jordi; González, Carme; Górriz, Miquel .
Temporada: 1996/97; 1997/98;
Estrena:
Teatre Alegria.
(Terrassa).
15/11/1996.
Compositor/a : Stravinsky, Igor; Beethoven, Ludwig van; Piazzola, Astor . Coreògraf : Perriguey, Olivier; Linkens, Jan; Van Manem, Hans . Companyia : Ballet Víctor Ullate . Direcció : Ullate, Víctor . Il·luminació : Janssen, Jos; Hofstra, Jan . So : García, Olga; Lizarraga, Miguel . Vestuari : Stokvis, Joop; Vroom, Jean Paul; Moreno, Pedro; González, José Luis; Batanero, Juanita; Lacoma, Ana . Ballarí : Aranda, Carlos Enrique; Moya, Ana; Sonnenbluck, David; Moreno, Mar; Izuzquiza, Leticia; Gonzalvo, Silvia; Kosmidis, Kiriakos; Orive, Víctor; Yebra, Igor; Maroto, Ruth; Peces-Barbas, M. Jesús; Martínez, Àngel; Vandenberghe, Isabelle; Arilla, Silvia; Aranda, Carlos E; Giménez, María; Lao, Eduardo; Lot, Cyril; Baena, Raquel; Vertogen, Tom; Taiebi, Omar; Pedemonte, Mercedes .
Temporada: 1989/90;
Estrena:
Centre Cultural Caixa d'Estalvis de Terrassa.
(Terrassa).
28/04/1990.
Compositor/a : Ligeti, Györg; Zorn, John; Dylan, Bob; Theodorakis, Mikis . Coreògraf : Gil, Román; Béjart, Maurice . Il·luminació : Roman, Dominique . Vestuari : Davila, Henri .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
La Factoria Cultural.
(Terrassa).
Dansa. Quinzena metropolitana.
11/03/2023.
Autor/a : Mirambell, Claudia; Sun, Junyi . Companyia : Kernel Dance Theatre . Il·luminació : Ferrer, Irene; Borràs, Carles . So : Sun, Junyi; Martorell, Carlos . Vestuari : Signes, Mariona . Suports audiovisuals : Arnal, Jordi; Sánchez, Eloi . Producció : Dansa. Quinzena metropolitana . Intèrpret : Vilajoana, Marc . Ballarí : Sun, Junyi .
Temporada: 2020/21;
Estrena:
Teatre Alegria.
(Terrassa).
06/03/2021.
Autor/a : Ramos Nogueira, Rubén . Traducció : Rodríguez, Núria . Producció : Ramos Nogueira, Rubén; Espai Nyamnyam; Antic Teatre . Intèrpret : Ramos Nogueira, Rubén . Músic/a : Pavanes d'Orlando Gibbons; Variacions Goldberg .
Temporada: 2017/18;
Estrena:
Reina Victòria.
(Terrassa).
Festival TNT 2017 (10a : 2017 : Terrassa).
29/09/2017.
Autor/a : Osborne, John . Adaptació : Vera, Jorge . Traducció : Mallafré, Joaquim . Escenografia : Vidal, Carme . Il·luminació : Capellas, Josep Oriol . Vestuari : Oliveres, Joana . Intèrpret : Sánchez, Teresa; Esteve, Montse; Pla, Pep; Vila, Jordi . Músic/a : Alejo, Gabriel .
Temporada: 1989/90;
Estrena:
Centre Cultural Caixa d'Estalvis de Terrassa.
(Terrassa).
04/04/1990.
Ballarí : Alumnes dels IES Matadepera i Terrassa . Companyia : Tempus est iucundum . Direcció : Rodríguez, Marina; Comas, Enric .
Temporada: 2004/05;
Estrena:
Teatre Alegria.
(Terrassa).
Festival Juvenil Europeo de Teatro Grecolatino (22a : 2004).
17/03/2005.
Autor/a : Chikha, Chokri Ben . Coreògraf : Neyskens, Laura . Direcció : Chikha, Chokri Ben . Escenografia : Graduats de l'Institut del Teatre . Vestuari : Graduats de l'Institut del Teatre . Producció : Institut del Teatre . Intèrpret : Graduats de l'Institut del Teatre .
Temporada: 2018/19;
Estrena:
Teatre Alegria.
(Terrassa).
24/11/2018.
Direcció musical : Kok, Nicholas; Moody, Howard . Compositor/a : Benstead, Christopher; Telemann, Georg Philipp; Kok, Nicholas . Coreògraf : Smith, Janet; Dewey, Ann; North, Robert . Companyia : Janet Smith and Dancers . Direcció : Beswick, Iam; Smith, Janet . Il·luminació : Beswick, Iam . Ballarí : Clarke, Gill; Sheridan, Nan; Phillips, James; Larter, Simon; Hughes, David; Feldman, Seán .
Temporada: 1987/88;
Estrena:
Centre Cultural Caixa d'Estalvis de Terrassa.
(Terrassa).
05/03/1988.
Companyia : Cesc Serrat Rondallaire .
Temporada: 1990/91; 1991/92;
Estrena:
--.
(Terrassa).
Moviment Rialles de Catalunya.
13/04/1991.
Autor/a : Dutaillis, Olivier . Traducció : Casas, Joan . Compositor/a : Bach, Johann Sebastian . Companyia : Mozart, Wolfgang Amadeus; Companyia Teatre Bis . Direcció : Zschiedrich, Konrad . Escenografia : Roig, Jordi . Il·luminació : Simarro, Constancio . Vestuari : Roig, Jordi . Intèrpret : Angles, Pere ; Valls, Jaume; Minguell, Josep; Managuerra, Mercè; Bruquetas, Mercè .
Temporada: 1992/93;
Estrena:
Teatre Alegria.
(Terrassa).
15/01/1993.
Coreògraf : Graham, Martha . Companyia : Martha Graham Ensemble . Direcció : Thomas, Marnie .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
Centre Cultural Fundació Caixa Terrassa.
(Terrassa).
Temporada de Dansa (23a : 2006-2007 : Terrassa).
22/04/2007.
Ballarí : Gonzales, Sergi; Marré Medina, Matías; Ribot, Marilén; D'Anunzzio, Natalia; Giménez, Eleonora . Autor/a : Gonzales, Sergi; D'Anunzzio, Natalia; Ribot, Marilén; Marré Medina, Matías; Giménez, Eleonora . Coreògraf : Marré Medina, Matías . Direcció : Marré Medina, Matías . Escenografia : Román, Alejandro; Marré Medina, Matías . Il·luminació : Pérez, Josep Maria . Vestuari : Ribot, Marilén; Petit, Roberta .
Temporada: 2011/12;
Estrena:
Teatre Alegria.
(Terrassa).
29/04/2012.
Autor/a : Sisa, Jaume; Broggi, Oriol; Broggi, Oriol; Sisa, Jaume . Músic/a : Broggi, Oriol; Orquestra de Cambra Camerata XXI . Adaptació : Lloses, Xavi . Companyia : L'Alegria, Centre d'Arts Escèniques de Terrassa . Direcció : Broggi, Oriol . Escenografia : Broggi, Oriol . Il·luminació : Barcons, Pep . Vestuari : Vallvé, Roser; McGregor, Rebecca . Intèrpret : Figueres, Savina; Muñoz, Òscar; Intente, Òscar; Álvaro, Víctor; Guerra, Beàlia; Sisa, Jaume .
Temporada: 2005/06;
Estrena:
Teatre Alegria.
(Terrassa).
01/07/2006.
Companyia : Kibbutz Contemporary Dance Company (KCDC) . So : Be'er, Rami; Claude, Alex . Vestuari : Be'er, Rami; Hatzbani, Lilach . Ballarí : Tedaldi, Dylan; Samsworth, Theo; Levi, Dvir; Lilek, Nika; Roh, Joo Ho; Gill, Ela; Garlo, Nicholas; Vach, Michal; Oz, Yarden; Carter, Tristan; Kim, SuJeong; Nikurov, Ilya; Doheny, Megan; Seok, Jin Hwan; Bessoudo, Léa; Asor, May; Cheshun, Anastasia; Francesco, Arianna Di ; Neophytou, Antigoni .
Temporada: 2021/22;
Estrena:
Factoria Cultural de Terrassa.
(Terrassa).
30/04/2022.
Compositor/a : Txaikovski, Piotr Ilitx; Rakhmaninov, Serguei; Minkus, Ludwig . Companyia : Ballet de Euskadi . Direcció : Martí, Rafael . Ballarí : Gorsky, Alexander; Petipa, Marius; Messerer, Asaf; Martí, Rafael .
Temporada: 1991/92;
Estrena:
Centre Cultural Caixa d'Estalvis de Terrassa.
(Terrassa).
Temporada de Dansa (8a : 1991-1992 : Terrassa).
18/01/1992.
Autor/a : Brecht, Bertolt . Traducció : Formosa, Feliu . Companyia : El Globus . Direcció : Grau, Carles . Escenografia : Grau, Carles . Il·luminació : Grau, Carles . Intèrpret : Intente, Òscar .
Temporada: 1980/81; 2016/17; 2017/18; 2020/21;
Estrena:
Amics de les Arts i Joventuts Musicals.
(Terrassa).
07/12/1977.
Coreògraf : Plaza, Héctor; Muñoz, Luis; Garrido, Diego . Companyia : Iron Skulls Co . Direcció : Iron Skulls Co . Producció : LAVA, Laboratorio de las Artes de Valladolid; Dansa Quinzena Metropolitana ; Iron Skulls Co; Teatros del Canal . Ballarí : Muñoz, Luis; Garrido, Diego; Plaza, Héctor .
Temporada: 2021/22;
Estrena:
Teatre Principal.
(Terrassa).
26/03/2022.
Autor/a : Barahona, Marian; Blanch, Jordi . Compositor/a : Blanch, Jordi; Barahona, Marian . Direcció : Blin, Fred . Intèrpret : Gilabert, Ariadna . Músic/a : Barahona, Marian; Blanch, Jordi .
Temporada: 2021/22;
Estrena:
Teatre Principal.
(Terrassa).
10/09/2021.
Ballarí : Ballet Nacional d'Holanda . Compositor/a : Janácek, Leos; Txaikovski, Piotr Ilitx; Mascagni, Pietro; Massenet, Jules; Stravinsky, Igor; Prokofiev, Serguei Serguéievitx; Wagner, Richard; Satie, Erik; Busoni, Ferruccio; Bach, Johann Sebastian . Coreògraf : Eagling, Wayne; Manen, Hans van . Companyia : Ballet Nacional d'Holanda .
Temporada: 2000/01;
Estrena:
Centre Cultural Fundació Caixa Terrassa.
(Terrassa).
21/04/2001.
Autor/a : Durringuer, Xavier . Traducció : Castanyer, Jordi . Compositor/a : Alavedra, Joan . Companyia : Institut del Teatre de la Diputació de Barcelona; Centre Dramàtic del Vallès . Direcció : Anguera, Joan . Escenografia : Cámara, María de la . Il·luminació : Cámara, María de la . Vestuari : Cámara, María de la . Intèrpret : Amat, Sergi; Miró, Pau; Busquets, Agnès; Borràs, Núria .
Temporada: 1997/98; 1998/99; 1999/00;
Estrena:
Sala Maria Plans.
(Terrassa).
19/02/1998.
Compositor/a : Pärt, Arvo; Navarrete, Pedro . Coreògraf : Ullate, Víctor . Companyia : Ballet Víctor Ullate . Direcció : Ullate, Víctor .
Temporada: 1999/00;
Estrena:
Centre Cultural Fundació Caixa Terrassa.
(Terrassa).
Temporada de Dansa (16a : 1999-2000 : Terrassa).
30/10/1999.
Companyia : Ballet de Cambra de Praga . Direcció : Smok, Pavel .
Temporada: 1985/86;
Estrena:
Centre Cultural Fundació Caixa Terrassa.
(Terrassa).
02/11/1985.