Base de Dades Espectacles de Catalunya
Cercar
Resultados de la búsqueda
Músic/a : DJ2D2; Briceño, Ernesto . Ballarí : Roblas, Anna; Vilaseca, Jordi; Gimeno, Virgínia; Heitzinger, Iris; Millard, Leslie; Marckmann, Nico . Compositor/a : DJ2D2; Briceño, Ernesto . Coreògraf : García, Juan Carlos . Companyia : Teatro Arriaga Azkoitia; Mercat de les Flors; Lanònima Imperial . Escenografia : Menchero, José . Il·luminació : Menchero, José; García, Juan Carlos . Vestuari : Menchero, José; García, Juan Carlos . Suports audiovisuals : Wallen, Lawrence .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
Teatre Joventut. Sala A.
(L'Hospitalet de Llobregat).
28/10/2006.
Músic/a : Mallorca, Albert; Engler, Yaron . Ballarí : Sánchez, Rubén; Beneito, David; Molins, Laia; Llombart, Anna; Lavi, Sharon; Padrós, Agnès . Compositor/a : Engler, Yaron; Hassan, Issa; Bach, Johann Sebastian . Coreògraf : Kol, Mandy; Lavi, Sharon . Companyia : Tapeplas; Tap Story-Tellers . Direcció : Engler, Yaron; Lavi, Sharon; Engler, Yaron . Escenografia : Garriga, Oriol; Sanjuan, Toni . Il·luminació : Valera, Evaristo . So : Ibáñez, Roc . Vestuari : Cieza, Natalia; Garreta, Montse . Suports audiovisuals : Domain Productions .
Temporada: 2005/06; 2006/07;
Estrena:
Centre Cívic Zona Nord.
(Barcelona).
Dansa + a prop.
10/11/2005.
Músic/a : Nel·lo, Daniel; Crespo, David; Fuks, Martín; Swanson, Miriam . Ballarí : Navarrete, Teresa; Castro, Susana; García Sáez, Mario; Cabeza de Vaca, María; Welckert, Guillermo; García Angulo, Maria Àngels . Compositor/a : Serradesanferm, Guim; Crespo, David . Coreògraf : Welckert, Guillermo; Cabeza de Vaca, María; García Sáez, Mario; García Angulo, Maria Àngels; Navarrete, Teresa; Castro, Susana . Companyia : Erre que Erre Danza . Direcció : Erre que Erre Danza . Escenografia : Mheen, Irene van de . Il·luminació : Rigual, Carles . Vestuari : Erre que Erre Danza . Suports audiovisuals : Morales, Guillem . Producció : Bergamo, Margherita .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
Teatre de Salt.
(Salt).
Temporada Alta 06. Festival Internacional de Teatre (15a : 2006 : Girona / Salt].
02/12/2006.
Músic/a : Kohatsu; Tkachenko, Elena . Ballarí : Cobos, Olga; Mika, Peter; Cobos, Jesús; Silva, Glaub Charles da; Rodríguez, Sònia; Salas, Manel . Compositor/a : Lioudine, Maxim . Coreògraf : Mika, Peter; Cobos, Olga . Companyia : Festival Grec de Barcelona; CobosMika Company . Direcció : Cobos, Olga; Mika, Peter . Escenografia : Mika, Peter; Fuentes, Jorge . So : Fuentes, Jorge . Vestuari : Wayne, Chidy . Suports audiovisuals : Sangeon, Pedro . Producció : Benages, Estefania .
Temporada: 2005/06; 2006/07;
Estrena:
Teatre Ovidi Montllor.
(Barcelona).
Festival de Barcelona Grec (30a : 2006).
06/07/2006.
Cantant : Testory, François . Autor/a : Sánchez, Rosa; Raedó, Jorge . Músic/a : Baumann, Alain . Ballarí : Castro, Leo; Johansson, Linn . Compositor/a : Norscq; Baumann, Alain . Coreògraf : Muñoz, María . Companyia : Kònic thtr . Direcció : Carreras, Irene; Sánchez, Rosa . Vestuari : Naharro, Paca . Suports audiovisuals : Alcañiz, Adolf; Sánchez, Rosa . Intèrpret : Sánchez, Rosa .
Temporada: 2006/07;
Estrena:
Mercat de les Flors. Sala Maria Aurèlia Capmany.
(Barcelona).
Festival d'Òpera de Butxaca i Noves Creacions (11a : 2006 : Barcelona / Tarragona).
17/11/2006.
Ballarí : Alcaraz, Eneko; Fäustino, Sergi; Sant Funk, Sílvia; Pablo, Marc de; Lesgart, Gustavo; Bilbija, Vera; López, Isabel . Compositor/a : Comelade, Pascal; Mastretta; Saura, Joan . Coreògraf : Margarit, Àngels . Companyia : Endansa; Mudances (Companyia de dansa) . Direcció : Margarit, Àngels . Escenografia : Margarit, Àngels . Il·luminació : Fois, Ernesto . Vestuari : Papió, Ariadna . Suports audiovisuals : Font, Núria . Producció : Prat, Montse .
Temporada: 2001/02; 2002/03; 2005/06; 2006/07;
Estrena:
Teatre de Salt.
(Salt).
02/06/2002.
Ballarí : Rodríguez, Susanna; Martí, Cristina; González, Raúl; Gómez, Pau; Olmo, Anna dell' . Autor/a : Alonso, Roberto G.; Gómez, Pau . Compositor/a : DDAA . Coreògraf : Alonso, Roberto G. . Companyia : Companyia Roberto G. Alonso . Direcció : Alonso, Roberto G. . Il·luminació : Castelló, David . So : Portavella, Josep Maria . Suports audiovisuals : Herrera, Belén .
Temporada: 2004/05; 2005/06; 2007/08;
Estrena:
Teatre Municipal de l'Escorxador.
(Lleida).
22/01/2005.
Músic/a : Hangonyi, Barnabas; Peris, Llorenç; Saña, Oriol; Briceño, Ernesto; Gex, Elisabeth; Virus String Quartet . Ballarí : Bonin, Jaume; Clavel, Olga; Damian, Elline; Espejo, Eduardo; Gallinera, Ailleen; Marínez, Aleix; Mullens, Yester; Padriànova, Petra; Plee, Federico; Bones, Lily; Aragonès, Tomàs . Compositor/a : Saña, Oriol; Peris, Llorenç . Coreògraf : Campos, David . Companyia : Companyia de Ballet de Santa Coloma de Gramenet David Campos . Direcció : Campos, David; Saña, Oriol . Escenografia : Campos, David; Campoy, Josep . Il·luminació : Planas, Kiko . So : Ballbé, Jordi . Vestuari : Campos, David; Sabas, Irene . Suports audiovisuals : TV Works-Effio . Producció : Molner, Enric .
Temporada: 2005/06; 2006/07; 2007/08;
Estrena:
Teatre Romea.
(Barcelona).
08/06/2006.