Base de Dades Espectacles de Catalunya
Cercar
« Anterior |
31 - 40 de 89
|
Següent »
Resultados de la búsqueda
Autor/a : Gribaudi, Sílvia; Maffesanti, Matteo . Coreògraf : Gribaudi, Sílvia . Companyia : Cia. Sílvia Gribaudi . Producció : Quinzena metropolitana . Ballarí : Gribaudi, Sílvia; Guglielmi, Siro; Marchesi, Matteo; Rampazzo, Andrea .
Temporada: 2020/21; 2022/23;
Estrena:
Teatre Joventut.
(L'Hospitalet de Llobregat).
14/03/2021.
Autor/a : Saire, Philippe . Coreògraf : Henrotay-Delaunay, Mickaël; Saire, Philippe; Chosson, Philippe . Companyia : Cia. Philippe Saire . Producció : Le Petit Théâtre de Lausanne . Ballarí : Chosson, Philippe; Henrotay-Delaunay, Mickaël; Bertolli, Vittorio; Garrigues, Pep; Oiartzabal, Ismael .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
Mercat de les Flors. Sala Pina Bausch.
(Barcelona).
21/01/2023.
Autor/a : Soto, Olga de . Coreògraf : Soto, Olga de . Direcció : Soto, Olga de . Escenografia : Vancraenenbroeck, Thibault . Il·luminació : Gentner, Gilles . So : Gufflet, Pierre . Vestuari : Vancraenenbroeck, Thibault . Producció : Les Spectacles Vivants ; Niels Production; Centre Chorégraphique National de Franche-Comté . Intèrpret : Soto, Olga de . Ballarí : Augendre, Florence; Christoph, Edith; Prunenec, Sylvain .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
Mercat de les Flors. Sala Maria Aurèlia Capmany.
(Barcelona).
11/02/2023.
Compositor/a : Schubert, Franz; Chopin, Frédéric . Coreògraf : Soto, Cayetano; Ramírez Sansano, Gustavo; Naharin, Ohad . Companyia : IT Dansa - Jove Companyia de l'Institut del Teatre . Direcció : Allard, Catherine . Escenografia : Ramírez Sansano, Gustavo; Crespo, Luis . Il·luminació : Bueno, Avi Yona; Soto, Cayetano; Ramírez Sansano, Gustavo; Glas, Albert; Crespo, Luis . So : García Aguado, Marta . Vestuari : Soto, Cayetano; Ramírez Sansano, Gustavo; Naharin, Ohad; Levy, Rakefet; Blasi, Sorne . Producció : Gran Teatre del Liceu; Festival Grec; Institut del Teatre . Ballarí : Zana, Yarden; Achtari, Jasmine; Batalla, Carlota; Bebbington, Sky; Blanco, Martí; Cova, Francesca; Farran, Queralt; Fizona, Eduardo Ignacio; Jansana, Joan; Leiva Gnonnas, Kora; Martínez, Luís; Pazo, Patricia; Parra, Gabriel; Serra, Laia; Towa, Iwase; Verdura, Isaac . Músic/a : Silva, Carlos .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
Mercat de les Flors. Sala Maria Aurèlia Capmany.
(Barcelona).
Festival d'estiu de Barcelona Grec (47è : 2023).
26/07/2023.
Compositor/a : Lindstom; Vangelis; Sawhney, Nitin; Lang, David; Dessner, Bryce; Perfume Genius . Coreògraf : Soto, Cayetano; Schubert, Franz; Khan, Akram; Nogal, Lorena; Ramírez Sansano, Gustavo . Companyia : IT Dansa - Jove Companyia de l'Institut del Teatre .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
Teatre Auditori del Centre Cultural.
(Sant Cugat del Vallès).
11/03/2023.
Autor/a : Almirall, Marta; Mbengue, Anna . Compositor/a : Bamba, Ismael; Taylor, Oscar . Coreògraf : Mbengue, Anna; Almirall, Marta . Direcció : Almirall, Marta . Escenografia : Cadafalch, Roman . Il·luminació : Fàbregas, Andreu . Vestuari : Salgado, Marcela . Suports audiovisuals : Cadafalch, Roman . Producció : Roseland Musical; Festival Grec . Ballarí : Ripoll, Guillem; Gómez, Marta; Sarr, Yahya; Induráin, Maragda; Mbengue, Anna; Salvador, Miriam .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival d'estiu de Barcelona Grec (47è : 2023).
19/07/2023.
Autor/a : Puga, Montse . Compositor/a : Pinchen, Jim . Coreògraf : Noone, Thomas . Construcció objecte : Melo, André . Companyia : Thomas Noone Dance . Direcció : Noone, Thomas . Escenografia : Esteller, Sara . Il·luminació : Lleixà, Marc . Suports audiovisuals : Gomila, Carme . Producció : Thomas Noone Dance; Institut Català de les Empreses Culturals (ICEC) . Ballarí : Martí, Berta; Puigdomènech, Héctor; Tirabassi, Eleanora; Mesa, Joel .
Temporada: 2021/22; 2022/23;
Estrena:
saT! Sant Andreu Teatre.
(Barcelona).
Festival d'estiu de Barcelona Grec (46è : 2022).
13/07/2022.
Coreògraf : Tranis, Lisard; Telesfort, Clementine . Direcció : Telesfort, Clementine; Tranis, Lisard . Il·luminació : Booth, Barnaby . Vestuari : Solà, Anna . Ballarí : Tranis, Lisard; Telesfort, Clementine .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
L'Estruch.
(Sabadell).
Festival Dansa Metropolitana.
11/03/2023.
Coreògraf : Noales, Asun . Direcció : Noales, Asun . Escenografia : Crespo, Luis . Il·luminació : Llorens, Juanjo . Vestuari : Simón, Victoriano . Suports audiovisuals : Antón, Laura . Ballarí : Freda, Rosanna; Zúñiga, Eduardo; Rocher, Salvador; Martínez Gea, Luis; Jean, Juliette; García, Carmela; Espinoza, Alexander; Valls, Eila .
Temporada: 2021/22; 2022/23;
Estrena:
Factoria Cultural de Terrassa.
(Terrassa).
25/03/2022.
Coreògraf : Miguel, Francisco Javier; Prieto, Ainara; Blanco, Xavier . Companyia : Dancescape Events . Direcció : Blanco, Xavier . Il·luminació : Blanco, Xavier; Prieto, Ainara . So : Blanco, Xavier; Prieto, Ainara . Vestuari : Blanco, Xavier; Prieto, Ainara . Ballarí : Gregori, Ione; López, Noa; Andujar, Andrés; Ojeda, Miriam; López, Jaqueline; Pérez, Sara .
Temporada: 2022/23;
Estrena:
Teatre Municipal de l'Escorxador.
(Lleida).
01/06/2023.